Wpis z mikrobloga

Dobra Miraski tak jak obiecałem TU, a u mnie słowo droższe jest od z(io)ł[ot]a (do wyboru jak kto woli złoto czy zioło) ( ͡ ͜ʖ ͡). Chyba nigdy nikt nie zaproponował na Wykopie takiego rozdajo, a ja to zrobię dlatego, że w tę niedzielę wchodzę w wiek chrystusowy i dla odmiany to ja będę dawał prezenty. Już w przyszłym tygodniu ktoś z Was Miraski stanie się szczęśliwym posiadaczem drona DJI Phantom (dron jest nowy nigdy nie używany zabierałem się za jego składanie, ale w końcu nawet nie skoczyłem) do tego sięgnąłem jeszcze do czeluści moich szuflad gadżetowych i wygrzebałem z nich jeszcze trzy rzeczy: kalibrator firmy NEC (kalibruje monitory), który docenią pewnie osoby fotografujące i słuchawki douszne AKG by HARMAN K328 z pilotem do smartfonów, tabletów itd. (pilot działa także z androidem). Zasady są proste jak budowa cepa: Dajesz "+" wchodzisz do gry i dostajesz 1 szansę w losowaniu, dajesz suba dostajesz kolejną szansę, napisz coś elokwentnego w komentarzu to dostaniesz kolejną szansę itd. 1 osoba może dostać tylko 1 nagrodę. Do losowania nagród użyje tego programu. Wasze wykopowe nicki będą dodane tyle razy ile uzyskacie szans - to dość proste. Dla bezpieczeństwa i uczciwości zielonki nie mogą być udziału (żeby nie dochodziło do manipulacji typu ktoś zrobi 100 kont).

PS. Fajnie by było pobić rekord plusów dla jednego wpisu na mikro (ktoś wie jaki był rekord?)

Do wzięcia są:

1 x DJI Phantom (dronik)
1 x Kalirator NEC MDSVSENSOR
2 x słuchawki AKG by HARMAN K328
#rozdajo #konkurs #nocnazmiana #drony #fotografia #muszyka #sluchawki #technologia #darylosu
saint - Dobra Miraski tak jak obiecałem TU, a u mnie słowo droższe jest od z(io)ł[ot]...

źródło: comment_FlkqsFpDP0I2LOH85FKx8ww6Ygj3O6Y2.jpg

Pobierz
  • 1860
@saint: Płaca minimalna w żadnym stanie nie może wynieść mniej niż 7,25$. Niektóre stany i miasta decydują się jednak na jej podwyższenie. Kilka miesięcy wcześniej mieszkańcy Oakland (również w Kalifornii) zadecydowali o podniesienie płacy do 15$.
@saint: ostatnio mnie nie wylosowali w wykopowym pokerze, to może tutaj się uda :) Ogólnie szacun za taki gest! Niewielu byłoby w stanie poświęcić takie sprzęty. Czapki z głów panowie mirkowie, oby każdy z nas mógł kiedyś takie #rozdajo zrobić.
Choć inwestycje w trzy spółki mogą być uznane za prowadzenie działalności gospodarczej w rozumieniu art. 43 ust. 2 TWE, jednak nie można uznać, że nabycie udziałów w spółkach wystarcza dla przyjęcia, że dłużnik ma w rozumieniu art. 2 lit. h rozporządzenia 1346/2000 „oddział” na terytorium państwa, w którym znajduje się siedziba tych spółek.


Coś elokwentnego ( ͡º ͜ʖ͡º)