Wpis z mikrobloga

@czerwiec_: nie mówię że zakazujesz, czy chesz zakazywać ale dupsko cię strasznie piecze tylko dlatego że hurr durr pan kardynał życzy powodzenia nowemu prezydentowi skandal 111! Weź usuń konto i nie popełniaj takich żenujących wpisów
  • Odpowiedz
nie mówię że zakazujesz, czy chesz zakazywać


@pistolet: nie? serio, nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem, więc nie rób ze mnie idioty :).

tylko dlatego że hurr durr pan kardynał życzy powodzenia nowemu prezydentowi
  • Odpowiedz
@pistolet: potrafię i zrobiłem to pod tym wpisem, w merytorycznej dyskusji. ty zamiast rozmawiać atakujesz, więc nie nadajesz się do polemiki. dlatego jeżeli masz chęć rozmawiać, to nadrób braki i wysuń rzeczowe argumenty. a jak ci się nie chce to idź plusować śmieszne obrazki.
  • Odpowiedz
nie mówię że zakazujesz, czy chesz zakazywać ale dupsko cię strasznie piecze tylko dlatego że hurr durr pan kardynał życzy powodzenia nowemu prezydentowi skandal 111! Weź usuń konto i nie popełniaj takich żenujących wpisów


tylko lewakom marzy się żeby księżom i wierzącym w ogóle zakazać jakiegokolwiek wypowiadania się nt polityki, nie wolno życzyć nawet nowemu prezydentowi żeby dobrze sprawował swój urząd. No i tylko lewak powie pan kardynał ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
bo żyjemy w państwie świeckim, laickim, a nie kościelnym.


@czerwiec_: nie żyjemy w państwie świeckim, a takim gdzie zasadą jest zachowanie neutralności światopoglądowej. To nie są tożsame pojęcia, handluj z tym. Poza tym nawet w państwie świeckim każda prywatna organizacja ma prawo uczestniczenia w dyskursie politycznym.

naprawdę nie widzisz różnicy między środowiskiem feministek, a
  • Odpowiedz