Wpis z mikrobloga

16 letnia dziewczyna (sam mam 18), chyba się we mnie #!$%@?ę, piszę że chce przeżyć ze mną swój pierwszy raz itd. Tylko ja do niej nic nie czuję i mam dylemat. Wyruchać czy nie wyruchać? Bo jak wyrucham to pewnie pomyśli że ja coś do niej czuję, a tutaj ni #!$%@?. Nie jest jakaś brzydka (nie mój gust), ciało ma bardzo dobre bo ćwiczy (więc tutaj plus), ale boję się że się dziewczyna załamie czy coś
#cozrobicmirki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks
  • 79
@SScherzo: To raczej kwestia tego, że zupełnie inaczej podchodzisz do tematu, poza tym powiedziałaś już za dużo żebyś mogła przyznać, że się jednak myliłaś :d
@Powuyo: myliłam sie bo uwazam inaczej? bo nie wypowiadam sie z pewnością na temat innej płci niz moja? podchodzę do tematu tak jak wiekszosc kobiet, czy Ci sie to podoba, czy nie. taka mamy kulturę w naszym społeczeństwie, poza tym nie każda kobieta bedzie szczerze koledze o takich rzeczach mowić. prędzej koleżance. na tym polega różnica w naszej wiedzy na ten temat. widze jak kończą niektóre kobiety ktore dały pierwszy raz
@SScherzo: imho dłuższa dyskusja z Tobą nie ma sensu, sama zarzucasz osobiste wycieczki zaniżając poziom innymi uwagami. Chcesz to przyznam Ci rację jeśli sprawi Ci to taką satysfakcję.
Odnośnie sprawy: Z perspektywy czasu każdy stwierdzi że w sumie to można było poruchać, a nuż coś nowego, większy bagaż doświadczeń, poznajesz siebie etc. Tyle. Ewentualnie zleje sprawę ciepłym moczem, długofalowo - nie widzę żadnych minusów. A to że ktoś będzie miał mętlik
@bloodcrawler: inaczej mnie wychowano, przykro mi. inna sprawa - nigdy nie uprawiałam seksu z kimś, z kim nie byłam w związku. tu nie ma czego idealizować, takie sa fakty. wiem tez z opowieści innych, ze taki byle jaki pierwszy raz wspominają słabo. tu zreszta nie chodzi o to, czy on ja kocha, czy nie.
chodzi o to zeby był po prostu szczery i jej nie obiecywał tylko po to zeby zaruchac.
@MagicznyKoral: Po 1. Seks z dziewicą to udręka po 2. Będziesz #!$%@? - laska to nie rzecz. Skoro już dwie chcą coś od Ciebie to znaczy, że nie jesteś #przegryw i nie będziesz miał problemu z laskami. Po 3. Gdyby od początku Wam obojgu chodziło tylko o seks to spoko ale jej chodzi o Ciebie a nie o Twojego #!$%@?. Poza tym na prawdę nie polecam seksu z dziewicą ;/ Będzie
@bloodcrawler:
@Powuyo: Omg nikt nie mówi ze każda kobieta chce się związać na całe życie z chłopakiem z którym przeżyje pierwszy raz, ale żadna normalna dziewczyna nie chce przeżyć pierwszego razu z kolesiem który generalnie ma ją w dupie.

Właściwie to jedna z dwóch 16 letnich dziewic, tylko tamtą już sobie odpuściłem bo ma #!$%@?, a przy tej mam dylemat cały czas.


@MagicznyKoral: #!$%@? to jest twoje myślenie nie