Wpis z mikrobloga

16 letnia dziewczyna (sam mam 18), chyba się we mnie #!$%@?ę, piszę że chce przeżyć ze mną swój pierwszy raz itd. Tylko ja do niej nic nie czuję i mam dylemat. Wyruchać czy nie wyruchać? Bo jak wyrucham to pewnie pomyśli że ja coś do niej czuję, a tutaj ni #!$%@?. Nie jest jakaś brzydka (nie mój gust), ciało ma bardzo dobre bo ćwiczy (więc tutaj plus), ale boję się że się dziewczyna załamie czy coś
#cozrobicmirki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks
  • 79
  • Odpowiedz
@SScherzo: Nie sądziłem, że zechcesz opowiadać.
Jednak Twoja postawa wobec tamtej dziewczyny mogłaby świadczyć o tym, że doznałaś jakiegoś rozczarowania. Jeżeli ona chce to zrobić [tak napisał autor] to czemu on ma nie skorzystać? Kobieta/Dziewczyna też powinna brać jakąś tam odpowiedzialność za to z kim decyduje się przespać i jeżeli zależy jej na tym, żeby się nie przejechać na swoim partnerze to powinna czekać tyle czasu aż będzie w stanie w
  • Odpowiedz
@Powuyo: moja postawa świadczy o tym, ze lepiej znam tok myślenia kobiet niż Ty albo OP i nie popieram wykorzystywania ludzi w ten sposób, tyle. byc moze ona ma podstawy by mu ufać, bo jakos chyba nie odrzuca jej "zalotów" pomimo ze powinien, skoro nic do niej nie czuje. nie znam jej, ale jak ktoś mowi takie rzeczy, to raczej ma zaufanie i mocne oczekiwania.
  • Odpowiedz
@SScherzo: W sumie na podstawie jakichś tam obserwacji mogę powiedzieć, że nie koniecznie laski idąc z kimś do łóżka mają mocne oczekiwania co do przyszłości. Oczywiście nie można zakładać, że tak mają wszystkie :)
  • Odpowiedz
@Powuyo: dobra, masz racje, wiesz lepiej o tym jak podchodzą kobiety niz kobieta, która jest kobieta i zna podejście innych kobiet, mozemy zatem zakończyć dyskusje bo do niczego nie dojdziemy. ja z kolei wiem jak to jest miec penisa bo widziałam jak ktoś nim sika.
  • Odpowiedz
@SScherzo: raczej nie większość, znam mnóstwo kobiet które powiedziałyby to samo. Zresztą, przeżyłaś zawód miłosny w liceum? Trudno, współczuć nie będę bo każdy przez to przechodził. No wybacz, że na podstawie własnych obserwacji sprzed prawie 10 lat stwierdzam, że jak jakaś wariatka się w Tobie "#!$%@?" z liceum to warto skorzystać, a jeśli tego kolega nie zrobi to i tak pewnie dowie się że i tak dziewczynie zniszczył życie :P.
  • Odpowiedz
@bloodcrawler: kolejny z osobista wycieczka. jesli chcesz juz wiedzieć, to nie, jedyne rozstanie jakie miałam było z mojej inicjatywy, wiec nie trafiłeś :< tylko co to ma do tego tematu?
  • Odpowiedz