Wpis z mikrobloga

Mirasy, gdzie w #warszawa o tej godzinie dostanę pierś z kury, zważywszy że cebulaki w 24h Tesco Kabaty wszystko wykupiły?
Nachętniej Ursynów.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dutch: osiedlowe sklepy spożywczomonopolowe gdzie właściciel pomyślał, że dorobi kasiory i sam tam pracuje.
Obawiam się, że nigdzie.
  • Odpowiedz
@beer_man: jak się #!$%@?ę, to zrobię zaraz 20 km na Połczyńską do drugiego Tesco, jako że w tym kupiłem wszystkie składniki na enchiladę, włącznie z kuminem (wtf is kumin?), a brakuje kury. Jak tam też nie będzie kury, usuwam konto.
  • Odpowiedz
@neib1: byłem już w jednym całodobowym Karfurze, kolejka po wódkę po horyzont, przepchnąłem się do okienka i zapytałem o kurę, facet parsknął śmiechem :|
  • Odpowiedz
@Dutch: Biorąc pod uwagę szanse to nawet nie chce mi się wpisać w wyszukiwarkę czy mają otwarte, a co dopiero wyjść xD Nie znajdzizesz tej kury i tyle :D Wegańskiego coś se zjedz.
  • Odpowiedz
@neib1: a to Dżambo to co to jest i gdzie dokładnie, bo wujaszek nie pokazuje? Przy metrze Stokłosy?

Nie znajdzizesz tej kury i tyle :D

Stary, rok temu w ostatni dzień pobytu nad morzem zafiksowałem sobie, że spróbuję turbota (taka rybcia). Obszedłem chyba 9 knajp zanim znalazłem. Można o mnie powiedzieć wiele złego, ale na pewno nie to, że łatwo się poddaję :)

PS: wyślij mi numer na priva, może
  • Odpowiedz
@neib1: Nie no, czasem można jakieś kopytka, leniwe czy frytki, ale nie za często, a tu ewidentnie facetowi kury potrzeba to jak to tak bez miensa? Panie tak się nie da żyć.
@Dutch: Może ew. jakiś kebson nocny i tamto na jutro zostaw bo cienko to widzę :)
  • Odpowiedz