Wpis z mikrobloga

@qqllaa11: Zmniejszenie klatek nagrywania nie. Jednakże z tego co wiem, są problemy gdy powiedzmy nagrywasz coś co leci powiedzmy 128 klatek na sekundę, a program obsługuje 30-60. Gra może w stosunku do programu nagrywającego za szybko się odświeżać, co może powodować skoki podczas nagrywania. Nie jestem jakimś znawcą, ale tutaj bym szukał przyczyny. Jak poszperasz w Internecie, to może znajdziesz coś na ten temat.
@Zeroize: Ok dzięki za pomysł posprawdzam z tym nagrywaniem, ale tak jak pisałem na filmie nic nie zmieniałem w ustawieniach a nagle ni stąd ni zowąd się spieprzyło. U hallacka to samo widziałem.
@qqllaa11: ej ale ja ci nie zlosliwie. PRzeanalizuj moje komentarze wobec twoich materialow ;p Masz problem z video i robi sie dramat w stosunku do dobrej akcji i narracji . Stad moj niepokoj czy znowu wlacze i sie #!$%@? bo fajna bitewka bedzie mi swiecila jak na #!$%@? rubinie czy tez prowadzacy cos poprawil . ot i cala filozofia.
@szaremyszki: Ależ broń boże to nie miało być złośliwie! Wybacz jeżeli tak to odebrałeś, to tylko niewinny żarcik. Niestety w tym filmie również pojawił się ten problem, bladego pojęcia nie mam dlaczego. Ustawień nie zmieniałem a tu nagle taka niemiła niespodzianka.