Wpis z mikrobloga

@wooks001: no chyba jednak tak. najlepszy przykła lecial golf r za evo i skosilo się separatory te dzielace tramwaj a ulice. W evo zawieszenie do zrobienia czyli wymiana amortyzator, pogietych wahaczy i kutych felg calosc zamknela sie w 30k w golfie przestawiona podloga i szkoda calkowita, poszedl na zyletki a taki ladny byl niemiecki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do tego dalej jezdzisz nudnym golfem bez jakiejkolwiek historii
@integra: A w czym evo jest takie pasjonujące? W wyglądzie na pewno nie, bo X wygląda jak Hyundai xD
Evo i Impra pordzewieją od stania na deszczu a golf od #!$%@? po osolonych gołoledziach

@elvisiako: Jakos Evo IX daje rade. poza tym #!$%@? to golf za 200 kola i tylko nudny golf a evo/sti odpalasz grzejesz olej i wciagasz dolotem takie gólfy a wypluwasz wydechem. Ja wole wnetrze 16 letniej imprezy gt niz golfa no ale wiadomo nie ma bajerow ficzerow blutufów, ekranów bo ekran lcd musi byc. To juz ladniejsze srirorko niz golf
@integra: ją tutaj nie mowie że golf jest lepszy od STI czy EVO ale poruszyłeś kwestię wykonania i wg mnie wnętrze w VW bije każdego japońca (bez lexusów mi tu) na głowę
@wooks001: no co lexus tez japoniec wiec ocb tak samo jak gulf jest do VAGa to mozesz i audi wyciagnac :P poza tym wykonanie wedlug mnie ok kubly ladnie obszyte klatka ladnie zespawana :P

poza tym srodek gulfa jest taki ze wsiadasz i rzygasz tam jest tak nudno