Wpis z mikrobloga

@albert1337: najlepsza w centrum jest Brooklyn Pizza. Na początku była zajebista, później się strasznie #!$%@?ła, ale teraz znów jest nr 1. No ale drogo. Najtaniej jest w Ankerze. Omaggio też dobra podobno.
najlepsza w centrum jest Brooklyn Pizza. Na początku była zajebista, później się strasznie #!$%@?ła, ale teraz znów jest nr 1.


@lmao: nie uwierzę w ich rehabilitację, chyba że przywiozą mi za frajer :P
@lmao: no :D jeżeli robią taką pizzę jak dwa lata temu, a dochodzą mnie słuchy, że dostali po dupie i wracają do starych składników, to bez 2 zdań najlepsza pizza w Gdyni.
@MarcinGTD:
To chyba nie do mnie miało być.
Lekados znam od wielu lat. Jest niedaleko. Nie zamawiam stamtąd za często, bo to nie jest pizza najwyższych lotów. To akurat najniższa klasa pizzerii, w niczym nie przypomina placków z najwyższej pólki. Czasem zamówię jakąś pizzę w happy hours w połączeniu ze zniżką na pizzaportal.
@lmao: Fakt miało być do Alberta. A co do Lekadosa to placek może nie najwyższych lotów ale ogólna ocena jedzenia nie jest najgorsza. Ja tam od czasu do czasu jeżdżę jeszcze z przyzwyczajenia jak mieścili się na ul. Kapitańskiej.