Wpis z mikrobloga

Mircy! Wspomóżcie mnie swoją dobrą radą!
Jestem nieśmiałym różowym paskiem (lvl 20, #tfwnobf ), nie mam dużego doświadczenia w kwestiach damsko-męskich. Ostatnio jeden niebieski pasek zaprosił mnie na randkę, spotkaliśmy się, pogadaliśmy. Wiem że z mojej strony żadnego uczucia nie będzie, więc nie chcę tego ciągnąć. Ale kiedy spytał przy pożegnaniu czy jeszcze się umówimy zgodziłam się (bom głupia i nie wiedziałam jak odmówić grzecznie). Ogólnie niebieski jest porządnym gościem, nie chcę go zwodzić i nie chcę urazić. Spodziewam się że na dniach się odezwie. I tu pytanie do was - jak go spławić delikatnie? Szczególnie pytam niebieskich, którzy mają jakieś doświadczenia w tej kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy wymówka pt. "nie będę miała czasu na spotykanie się z tobą" jest wystarczająco zrozumiała?

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #pytanie
  • 45
  • Odpowiedz
@waleczny_koczkodan: tak, istnieje to ryzyko, ale nie będziemy się widywać zbyt często przed wakacjami, a na wakacjach wyjeżdżam, więc to powinno załatwić sprawę. Typ wydaje się być mało nachalny.

@korpal6: obawiam się że to nie na wszystkich działa, miałam taką sytuację i nie zadziałało dobrze
  • Odpowiedz
@sticker: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Charles_Bukowski: W tym właśnie tkwi problem, jak to zrobić stanowczo i delikatnie jednocześnie? No i czy przystoi smsowo załatwić sprawę? Bo jakby na to nie patrzeć tak najprościej (chyba dla obu stron).
  • Odpowiedz