Wpis z mikrobloga

@yourboss:
BeamNG Drive ma jeden z najbardziej realistycznych modeli zniszczeń w grach, ale to ma być symulator.
Mnie coś takiego by to jakoś nie przeszkadzało, bo dość dobrze jeżdżę w grach i rzadko uderzam w inne auta, ale casualowych graczy pewnie szlag by trafił.
  • Odpowiedz
@yourboss:
Akurat ja myślę, że Wreckfest (znany wcześniej pod roboczym tytułem Next Car Game) dobrze łączy względnie realistyczny model zniszczeń, jednocześnie nie niszcząc doszczętnie samochodu przy pierwszym przywaleniu w ścianę.

@fiskkr:
To jest bardziej problem dotyczący #consolepeasants, bo jakoś odpaliłem BeamNG na laptopie sprzed 5-6 lat. i na średnich działa bez ściny. Do obliczania takiej deformacji wcale nie potrzeba wiele zasobów.
  • Odpowiedz
  • 1
@yourboss: no kiedyś nawet o tym pisałem. Massive Multi w której nie dochodziloby ciągle do strzelanian i morderstw bo kazdy by sie bał zginąc. Wtedy mozna by było stworzyć naprawde fajny symulator gangsterski. Zaczynasz od dilerki czy czegos w tyn stylu. Dolaczasz do gangu i w gore. Albo samotny wilk. Co kto tam lubi. Kwestie randomowych graczy mozna by bylo rozwiazac w bardzo prosty sposób. Odpowiednu tryb. Albo wchodzisz albo nie.
  • Odpowiedz