Wpis z mikrobloga

Hej mirki mam takie #pytanie. Kupiłem sobie #ps4 bo była okazja kupić tanio.
I teraz tak w co by zagrac...
Polecicie mi jakąś fajną grę dla 2 osób, chciałem pograc z moim #rozowypasek

Gry jakie mam to Destiny i Killzone, w tą drugą póki co gram. Zamówiłem też wolfensteina z senstymentu. A tak poza tym co byście polecili. gta v oraz wiedzmin niech trochę zejdą z ceny.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@maciekpod: gra mi się podoba ale jeszcze nie do końca kumam ta gierkę, na razie robie jakieś misję i tyle. Czy do grania z wami wystarczy mi sama gra, czy muszę mieć jakieś konto plus czy też jakiś dodatek? W ogóle na czym polega gra z wami? Sorry ale serio nie wiem. Gra podobno super ale ludzie się zniechęcają bo menu itp nie jest jakieś proste.
  • Odpowiedz
@Domenico: misje to jest poczatek, gra sie zaczyna dopiero po end story... gra sie w coopie 3-6 osob - rajdy, nowe eventy. Ogolnie to wyszly dwa dodatki, jezeli sie wciagniesz to warto je kupic, no plusa musisz miec, zeby w wiekszosc aktywnosci pograc
  • Odpowiedz
  • 0
@maciekpod: czyli proponujesz przejść najpierw gierkę na singlu a później się odezwać do Ciebie? BTW. Trochę nie kumam tej gierki, lokacje są prze duże biegnę 5 min wykonać jakaś misję na mój lvl a tam jakiś czarodziej w jaskini do którego jak strzelam to ma ochronę.... Bawiłem się z nim tak godzinę i zabrakło mi amunicji. Dlatego zostawiłem ta grę.

Jestem laikiem, ostatnio grałem na ps2 kilka lat temu
  • Odpowiedz
@Domenico: no widac nie na twoim levelu tylko +3 wyzej, jezeli miales napis immune jak do niego strzelales to znaczy ze jest on 3 poziomy wyzej i nie mozesz mu zadac obrazen takie skalowanie jest, pograj multi podbijesz lvl i rob misje zgodnie z levelem, osiagniesz 20 lvl - wtedy juz wiecej nie wyexpisz bedziesz musial podnosic level sprzetem, ale to sie odezwij jak zrobisz 20 lvl to Ci powiem
  • Odpowiedz