Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Otóż tydzień temu kupiłem nowy telefon HTC DESIRE 820 ogólnie sprzęt bardzo dobry, parametry zajebiste, ale bateria w tym telefonie to jakaś kompletna porażka. Wiadomo duży wyświetlacz itd no ale kurcze 6 godzin wytrzymuje przy wysokim użytkowaniu, na zwykłym około 12 (dokładniej mówiąc schodzi około 1% baterii na 2 minuty). Gdy telefon nie pracuje problem w ogóle nie występuje bateria niemal nie schodzi. Oczywiście wszystkie GPS autosynchronizacje wyłączone, Internet również kiedy nie używam, także nie wiem w czym siedzi problem. Dodam , że z aplikacji czyszcząchch używam Battery Doctor(oszczędzacz baterii), Clean Master i AVG antywirus. Tutaj dane techniczne: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/desire820/HTC-Desire-820.html. Dodatkowo telefon często przegrzewa się. Czy ktróremuś z Mirków posiadających ten model też tak się dzieję? Ogólnie koledzy/koleżanki pomóżcie.
#problem #help #helpme #elektronika #technologia #htc #telefon #smartfon
#pytanie #android
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
@daray89: nie no akurat clean master bardzo mi pomógł usunął mi na poprzednim telefonie 2,5 gb śmieci i było widać nawet w ustawieiach telefonu, że miejsce się zwolniło. Ale ten battery doctor to chyba sciema nie ?
  • Odpowiedz
  • 0
@daray89: ok niepotrzebne aplikacje odinstalowane , ale czy coś jeszcze można zrobić aby wydłużyć maxymalnie czas? A posiadacze tego telefonu, czy wam Też ta bateria tak krótko trzyma?
  • Odpowiedz
@AstroMat: sprawdź jeszcze ustawienia baterii -> wydajność(czy tam żywotność jak to masz podpisane) i zobacz czy to coś zmieni

w sumie przy baterii 2,6k dziwne jest, że tak króko Ci trzyma, mój wysłużony SGS III lepiej to znosi
  • Odpowiedz
1. Gwarancja nic nie da - stracisz tylko czas i telefon na kilka tyg
2. Wyjeb te aplikacje co dałeś - ale widzę już #!$%@?łeś, antywirus też, CCleaner tez wywal bo to placebo :) Czyści cache, to nawet i 2.5GB ci wyczyści i co? I potem z powrotem odzyska tyle android.
3. Jak najmniej aplikacji miej w fonie
4. Telefon z tym prockiem bedzie miał tendencję do przegrzewania się
5. Zainstaluj wakelock
  • Odpowiedz
@AstroMat: niestety tak, myślałem ze WLD też działa bez roota ale ma mniej uprawnien a tu kicha. No nic. Olej ten punkt, czekam na screeny jak koniec bedzie baterii :)
  • Odpowiedz
@AstroMat: tak, dokładnie tak, choc powinienen byc jeszcze jeden punkt: ekran - zeby wiedzieć ile godzin świecił sie ekran ale coś wysoko jest komórka w trybie gotowosci, oraz telefon bezczynny. Nałąduj do 100% i wyczerp baterie i wołaj :)
  • Odpowiedz
  • 0
@xamil54: Zwróć uwagę w trzech pierwszych screenach na nagłówek: "cały czas, ekran włączony, ekran wyłączony". Ok więc screeny będą jutro :)
  • Odpowiedz