Wpis z mikrobloga

1. Miej 23 lata (czyli kilka lat temu)
2. Bądź ostro porobiony morfiną i mefedronem
3. Zechciej skorzystać z roksa.pl
4. Jadąc autobusem posprawdzaj korzystne foczki z okolicy
5. Zadzwoń, umów się
6. Idź pod wskazany adres (bez garnituru i kwiatów)
7. Zapłać 200zł
8. Przypomnij sobie, że po takich dawkach nie ma szans, żeby cokolwiek ruszyło, chociażby to była Sasha Grey
9. Po 20 minutach starań miłej pani i pytaniach co jest mów "ciężki dzień w pracy"
10. "piłeś coś?" - "nie, jestem abstynentem"
11. Po 30 minutach powiedz "dobra muszę iść"
12. Super deal #!$%@?

worst day ever

#narkotykizawszespoko #roksa #truestory #coolstory #takbylo
  • 59
@Jake_921: Myślisz, że wszystkie pasty są wymyślane? Serio tak było.
Niech jakiś medyczny spec wyjaśni dlaczego tak jest, wiem że już kiedyś jakiś pisał. Po prostu po dużych dawkach opioidów nie ma sznas na zadziałanie w tym temacie bo mięśnie wiotczeją czy jakoś tak. Bodźce zupełnie nie działają na człowieka. Przecież to jeden z silniejszych leków przeciwbólowych.

Tak było, niestety.
@Panska_Skorka: Poza tym, tak szczerze, to mam gdzieś twoje zdanie. Wiesz dlaczego? Nawet nie wyobrażasz sobie jaki % facetów korzysta z usług. Zawsze to lepsze niż wiązanie się z jakąś zołzą. Do tego należy dodać facetów, którzy zdradzają swoje dziewczyny za ich plecami. Nie jestem statystykiem ale jak jesteś zainteresowana takimi badaniami to porusz google. Strzelam że korzystających z usług jak i zdradzających (bo to w sumie to samo)* jest bardzo
@Panska_Skorka PS: czytałem badania z których wynikach, że do tych "lepszych" prostytutek chodzą głównie goście nadziani, żonaci (lub nie) managerowie, szefowie banków, politycy, biznesmeni, sportowcy... czyli generalnie ludzie, którzy mają mało wolnego czasu a jakoś trzeba wyregulować sobie popęd. Co mają w takim razie robić? Zainstalować #!$%@? tindera? xD

żal bez argumentów to żaden żal, na razie wygrywam 10:0. No ale spoko, wyraziłaś swoje zdanie, szanuję to i akceptuję.
@Panska_Skorka: Przykre jest to, że nie rozumiesz tego, że wasza różowa płeć nie musi korzystać z takich usług bo seks macie prawie na zawołanie. Bar, dyskoteka, zaczepka na ulicy - jeśli waszym celem jest poderwanie jakiegoś maczo na seks to wyjdzie wam to pewnie w 80% przypadków. I nikt nie widzi w tym nic złego.
A jak facet ma sobie radzić? Chodzić na te przytoczone wyżej przeze mnie rande-vous? To jest
D.....r - @Panska_Skorka: Przykre jest to, że nie rozumiesz tego, że wasza różowa płe...
Patykiem z gównem bym nie tknęła faceta, który kiedyś zamoczył w dziwce. Takie moje zdanie, nie musi Cię ono interesować i nie musisz się z nim zgadzać ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Panska_Skorka: A tknęłabyś takiego, który miał kilka epizodów z dziewczynami z klubów? Tindera? Przecież to takie zakamuflowane dziwki. No super #logikarozowychpaskow

@zombiag @LoginZajetyNiepoprawny i inni tinderowcy - przykro mi, nie macie szans u koleżanki.