Wpis z mikrobloga

Zna się ktoś na breedingu? Jadę na trzydniową wycieczkę i zamierzam trochę pobreedować w autokarze m.in. Absola i jakiegoś innego pokemona do Shiny + walk online w Pokemon X... i tu pytanie. Mam Ditto 100 level, chyba 31 IV w HP, Speed i Defense + jest z innego regionu, czyli większa szansa na shiny. Ale dobra - co powinienem przygotować jeżeli chodzi o pokemony, a co jeżeli chodzi o itemy dla nich? Z góry dzięki za pomoc ()
#pokemon #pokemony #pokemonxy
  • 4
@Rafax011: Everstone do przekazywania natury, Destiny Knot do przekazywania 5 IV. Do shiny przyda się Shiny Charm. Z pokemonów to wybierasz poka, którego chcesz breedować, chyba że chcesz jakieś egg moves, to najpierw bierzesz pokemona, który posiada wybrany atak oraz jest w tej samej grupie co drugi pokemon, a dopiero potem breedujesz z Ditto.
@Harkonnen: Chyba nie będzie mi się chciało bawić z egg movesami, nie wiem też czy będę miał siłę szukać dalej odpowiedniej natury, potem breedować... a Shiny Charma chyba nie zdobędę jednak tak szybko, bo dopiero połowa pokedexu :v A właściwie ojciec w breedzie daje coś? Bo mam Ditto i dwa absole obu płci, z czego samiec ma tam superior potential i dużo IV (Może max) w Ataku. Wybacz jak coś chaotycznie