Wpis z mikrobloga

@kubsle: Co zrobisz nic nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lenovo ma udaną serię G-50, z dużą ilością konfiguracji więc można dość łatwo w tym modelu znaleźć konfigurację w wybranej cenie.
  • Odpowiedz
@kubsle: Jak na ceneo szukam srzętu do kupienia, a mam do wydania 100zł to zawsze filtruję do 200zł, żeby czasem nie przegabić porównywalnie dużo lepszych ofert za na przykłąd ~110zł.

Czasami lepiej się poświęcić i dozbierać brakującą kwotę.
  • Odpowiedz
@kubsle: bo Ty glupi jestes, jak podajesz sume taka okragla np 2000 zl to ludzie mysla ze mniej wiecje 2000 zl, jakbys sprecyzowal ze masz 1891 zl to by Ci znajdywali do tej sumy xd jak mowisz w miesny ze chcesz 10 dag szynki to Ci da 12-14 dag, jak powiesz ze 9 to dostaniesz 8,9 9,00 albo 9,15 max.. zawsze dawaj precyzyjnie ale troszke mniej :P
  • Odpowiedz
@kubsle: zależy do czego szukasz, jak napiszesz "laptop do grania" i "do 2000" to sie nie dziw. Njczęściej cebulaki chciały by laptop do gta v za 2000zł i "znajdzcie mi", nie ma tak łatwo.
  • Odpowiedz
@kubsle: Jak dla mnie problemem nie jest to że ludzie sugerują kupno czegoś droższego/lepszego tylko w jaki sposób to robią. To powinna być sugestia na zasadzie "warto dołożyć 200 zł do tego a tego ale jak nie chcesz go kup to". No i kupujący myślę że też powinni być na to otwarci a nie sztywno trzymać się swojego budżetu szczególnie jak to chodzi np tylko o 10% więcej.
  • Odpowiedz
@kubsle: Śmiałbym się, gdyby nie to, że sam kilkukrotnie próbowałem uzyskać odpowiedź jaka karta graficzna do 1000 złotych będzie najlepsza ale tylko od Nvidii bo AMD nie wezmę.
Dowiedziałem się, że:
1) Weż radeona xD
2) Moja stara 550Ti nadaje się do GTA na minimum, więc co ja #!$%@?, że jest brzydko.
  • Odpowiedz