Wpis z mikrobloga

@wooks001: A ja bym zrobił inaczej. Jeśli miałbym jakąś eSę to bym wolał pozdejmować wszelke naklejasy informujące co ja tam mam w posiadaniu i by się głupcy dziwili jakby startowali z jakimiś gównami. Aktualnie w sumie mam podobnie bo tylko Audi 100 na klapie, ale co z tego jak tam tylko 150 KM pod machą jeszcze zmulone automatem i moją świadomością o spalaniu. Kiedyś widziałem pomysł jak gościu miał pięćsete chyba
@tymc: O tak. Jestem podobnego zdania. Sam nawet obecnie mam smaka na obadane 2.5 v6 benze i pierwsze co chce uczynic to z tyłu na klapie walnąć 1.6 16v albo 1.7D. Sam nie wiem co lepiej.

Bemka 1.6 w M to jest ch**. Ja osobiście widuję lanosa w M-pakiecie. I nie chodzi tu o znaczek, mam namysli kompletne ospojlerowanie, swiatla.
@Pan_kurczak: Nie wiem co to za 2,5 jeśli jakiś nowocześniejszy to może ciągnąć, bo mój 2,6 v6 to na dzisiejsze czasy tylko do zawstydzania dzieci w Civikach :/ Parę razy się sparzyłem z nowszymi motorami. Najlepiej mieć coś 3-4 litrowe, wtedy jesteś bezpieczniejszy :P