Wpis z mikrobloga

Na czym polega #uber ? Nie mieszkam w #warszawa i nie wiem z czym wiążą się ich usługi.
Ile wychodzi taniej przejazd z punktu A do B, w stosunku do taryfiarzy?
Oferują coś, czego nie ma w zwykłych taryfach?
  • 5
@Kajakiem_przez_Tybet: W Uberze tez, na maila.

@bagi1: Wszystko karta przez telefon, bez gotówki. Wiesz kiedy przyjdzie kierowca, wiesz czym przyjedzie, wiesz kiedy dojedziesz, wiesz ze będzie czysto i komfortowo. Możesz puścić swoją muzykę ze Spotify. ;) No i tak jak Ty oceniasz kierowcę, tak oni oceniają Ciebie.
@thorsten: chciałem wczoraj skorzystać ale po pijaku nie chciałem podpinać karty. Jak to jest z płatnością - przy zamawianiu wiem ile zapłacę czy to się okaże dopiero jak wysiądę? Kiepska sytuacja jakbym nawalony jak messerschmitt zamówił ubera do domu a on by mi zrobił objazd po mieście.
@Mithrindil: Nie wiesz. Znasz stawkę wejściową + per km i czas. Albo Ty u siebie albo kierowca u siebie wklepujecie adres docelowy i prowadzi go navi (często nawet Google czy inny Waze). Potem on klika "koniec kursu" i wysiadasz, a hajs schodzi z konta. Po zakończonej podróży dostajesz na maila paragon m.in. z mapką podróży.

Trochę wątpię, żeby ktoś zrobił Cię w objazd, aczkolwiek trasę można modyfikować, ja często mówię, proszę