Wpis z mikrobloga

#truestory #coolstory

1. Bądź mieszkańcem Warszawy
2. Obrażaj mieszkańców innych miast, bo Łódź - żulernia i umieralnia, Katowice - syf i wyngiel (i tak dalej)
3. Wracaj co weekend do domu do #!$%@? Górnego nad Smródką po słoiki
4. Przechwalaj się, że Warszafka taka piękna, cudowna, bo ma srylion mieszkańców

Profit: żaden prócz bezsensownego pompowania ego.

  • 76
@Clermont: Akurat w Polsce masz 3 miasta mogące stanąć w szranki z Warszawą - Poznań, Kraków, Wrocław i tak się składa, że wszystkie 3 wyglądają lepiej niż Warszawa, więc festiwal bólu dupy Warszawiaków można uznać za zakończony. Dilerujcie z tym albo poprawcie architekturę miasta zamiast kwiczeć.
o cała Rada Miasta już myśli, co zrobić z opinią anonimowego gościa z internetów, wypowiadającego się głównie na temat smartfonów.


@Clermont: Napisałem 2 posty z zapytaniem o smartfona ty internetowy, warszawski frustracie xD.
Napisałem 2 posty z zapytaniem o smartfona ty internetowy, warszawski frustracie xD.


@Clermont: Nom, tak się akurat składa. Weź napisz w moim imieniu do rady miasta. ( ͡ ͜ʖ ͡) Ja mieszkam na południu i długo by ten list szedł.
@jurny_juhas: To takie smutne czytac jak to mieszkancy roznych miast siebie nie lubia, a wszystko dzieki #!$%@?, ktorych ego #!$%@? czolem w sufit w autobusie za kazdym razem jak nim jado. A nie, oni nie jado, komunikacja miejska uwlacza ich godnosci. Bylem kelnerem na Krakowskim Przedmiesciu, niedaleko mojej knajpy byly jakies targi i w trakcie wpadla na obiad rodzinka z Wroclawia. Gadka szmatka i glowa rodziny mowi mi: "Pan chyba nie
@eksstudent: racja, racja. Ale niestety, wiele osób uważa, że skoro mieszka w Warszawie, to są pępkiem świata, a ich miasto jest najlepsze, a każde inne trzeba gnębić, a napotkanego mieszkańca zgnoić i poniżyć, bo nie mieszka w warszawie. Smutne.