Wpis z mikrobloga

#wybory
Wbrew panującej na wykopie propagandzie, chciałbym uprzytomnić, że zgodnie z przeprowadzonymi właśnie badaniami Duda mógł liczyć przede wszystkim na osoby niewyksztalcone.
Rozkład głosów jest następujący:
Wykształcenie podstawowe: Duda 67 proc, Bronek 34,
zawodowe: Duda 60, Bronek 39,
średnie: Duda 53, Bronek 47,
wyższe: Duda 44, Bronek 56.
Czyli im wyższe wykształcenie, tym więcej na Bronka. Niestety w Polsce osób wykształconych jest zbyt mało, by w wyborach demokratycznych mieć przewagę, rządzi nami masa głupców. Tak było, jest i będzie.
#patologia

Źródło:
http://m.newsweek.pl/szczegolowe-wyniki-wyborow-prezydenckich-duda-wygral,artykuly,363808,1.html
  • 115
@zerozero7: I technologię azotku galu, czy grafenu pewnie te zachodnie opracowują, co? Katalizę przeniesienia międzyfazowego to pewnie też na zachodzie? No wybacz, ale bzdury waść pitolisz. Mamy co najmniej kilkanaście świetnych uczelni i zalew niskonakładowych "uniwersytetów", "wyższych szkół turystyki", etc.
2. Tak. Był Marszałkiem Sejmu:


@Gaboleusz: Był też Ministrem Obrony Narodowej, poza tym jego działalność sięga opozycji w PRL. Ja wiem, że jego obecni przeciwnicy polityczni chcieliby zrobić z niego mister nobody, który wyznaczony przez Tuska siedział sobie w pałacu prezydenckim i nic nie robił, ale nie jest to prawda. Komorowski miał ugruntowaną, dobrą pozycję na scenie politycznej, na którą pracował latami zanim został prezydentem. Inna sprawa, że dla kogoś to
@biliard: a teraz sprawdź ile z tych osób z wyższym jest bezrobotnych lub na emigracji. Nie mówię, że wszyscy ale pewnie zdecydowana większość to osoby które łykają jak pelikany wszystko co im się powie. Tak jak łyknęły przed laty ze wystarczy skończyć studia aby zarabiać 20kzł miesięcznie ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
@Supercoolljuk2: 1. 12 lutego 2014 r. prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o lasach. Przyjęta w błyskawicznym tempie nowelizacja ustawy o lasach zakłada, że w 2014 i 2015 r. Lasy Państwowe odprowadzą do budżetu państwa łącznie 1,6 mld zł, a od 2016 r. mają oddawać do budżetu 2 proc. wartości sprzedaży drewna, tj. ok. 100-150 mln zł.
2. Rozmowy z Żydami na temat odszkodowań dla nich. Sprzedaż lub wydojenie do dna LP
Nawet tytuł profesora nie będzie nic znaczył, jeżeli ktoś najzwyczajniej w świecie nie interesuje się polityką. Kilkukrotnie w ostatnim czasie przysłuchiwałem się rozmowom kolegów i koleżanek z grupy (WUM, lekarski). No i faktycznie jeden czy dwóch mówiło sensownie, choćby o sondażach, że nie ma sensu w nie wierzyć, skoro wyniki wyborów są diametralnie inne. Ale po chwili usłyszałem z ust koleżanki: "No w sumie dobrze, że Duda wygrał, bo Komorowski był słaby,
@bezczelny_klamca: Ale tu nie ma z czym dyskutować w kontekście relacji poglądów politycznych do wykształcenia, bo korelacja jest FAKTEM, co pokazują badania. Statystyka jest nauką, w przeciwieństwie do wybiórczego rozglądania się po sąsiadach czy rodzinie z pytaniem o preferencje polityczne. Deal with it.
Zerknij w wolnej chwili do pojęcia próbki reprezentatywnej, szkoda tu czasu na wyjaśnianie podstaw.