Wpis z mikrobloga

@Netheos: Do mieszkania Macieja M. dzisiaj nad ranem wtargnęła policja wraz z pogotowiem. Przebywający tam krakowianin nie wychodził z niego od kilu lat. Komenda Wojewódzka ustala właśnie przyczyny tego stanu rzeczy. Na razie wiadomo jednak, że bredził o jakiejś jaskini.
  • Odpowiedz
@loczekdk: w wiedźminie 3 jest taki wilkołak który ma bardzo wysoką regenerację i wystarczy przestać go bić przez chwilę i ma full hp. Rzeczony #wonziu z takim właśnie osobnikiem sobie nie radził.
  • Odpowiedz
@mikulus: ej właśnie, dwa razy musiałem do niego podchodzić. To nie jest tak, że on przy tej ścianie się regeneruje? Bo końcówka jakoś szybko mi poszła
  • Odpowiedz
@Kangel: mówisz o wilkołaku przy zaczarowanym dębie (tym co Panie Lasu kazały oczyścić)? ja go poprostu biłem ciężkimi atakami i jak kryt wszedł to poszło.
  • Odpowiedz
@mikulus: Wystarczy użyć na nim znaku Aksjii jak zaczyna się regenerować, i atakować go dalej. W trakcie działania znaku przestaję się regenerować. Generalnie wystarczy przy walce z każdym potworem otworzyć bestariusz by wiedzieć jak z nim walczyć. W książkach każdy Wiedźmin tak się do walki przygotowywał. Wiedza o potworze i jego słabych punktach to podstawa. W grze to idealnie odwzorowali. Zamiast atakować cały czas, lepiej się do walki przygotować i
  • Odpowiedz
@bahanadala: nie przeczę ze gra kozacko odwzorowała pewne aspekty wiedźmińskiego swiata, ale ja nie mam cierpliwości do wertowania bestiariuszy (zreszta jest tam zawsze znak, petarda, olej na ktore wrażliwy jest dany stwór) i jak siekanie mieczem działa to tak robię. Cały build miałem na kryta i lekki rynsztunek wiec zasadniczo jak cos dosiegalem mieczem to umierało po jednym, dwoch krytykach. Grałem na ez dla klimatu i fabuły.

Tak offtopic to
  • Odpowiedz
@Netheos: Ja trochę nie w temacie, tzn. nie widziałem samej walki, dalej śledzę ;-) Chodzi o tego wilkołaka (uwaga spoiler) w wątku Ciri? Przecież to jest proste jak konstrukcja cepa :v Ciri tak zajebiście lata w czasie walki, że moim zdaniem #!$%@? Geralta ^_^

A jeśli chodzi o jakiegoś innego, to proszę nie spoilerować, bo przed momentem skończyłem ten przerywnik :v
  • Odpowiedz
@mikulus: Nie dziwię się mu, że ignoruje czat, bo 99% tych "hintów" jest debilnych. Przykładem jest tutaj hint o Aksji, to prawda znak blokuje regeneracje na czas trwania owego znaku, jednak ludzie zapominają o tym, że znak traci swoja moc od razu po pierwszym ataku na potwora który ów znak(bez upgradów) ma na sobie. Kolejnym chyba jeszcze bardziej idiotycznym hintem jest tzw. Bestiariusz, w bestiariuszu nie ma żadnego info o Wilkołaku i nie będzie, aż do spełnienia jednego z dwóch poniższych warunków:
1. Wilkołak zostanie pokonany.
2. Informacje o Wilkołaku zostaną odczytanie z książki którą trzeba znaleźć/kupić w świecie gry.

Jedno Maćkowi trzeba przyznać, nie brakuje ducha walki, nie poddaje się łatwo, wielu poddało by się za 53 próba, on nie.
A to że lubi sobie utrudniać, stawiać wyzwania to tylko mu gratulować, że nie idzie na łatwiznę, a my mamy z
  • Odpowiedz
@cbool22: granie Ciri to jedna z większych frajd w tej grze, nie wiem dlaczego są w ogóle opcje dialogowe "Ciri poczekaj tu z boku jak my będziemy męczyli wacka z biciem jednego typa. Wiemy że sama #!$%@? ich jednym mignięciem i praktycznie flawless victory bo masz uniki bez cooldowna i możesz po całym polu #!$%@?ć. O CZEKAJ TRIS CI DA KAMYCZEK ZE W CIEBIE #!$%@? OGIEŃKIEM ŻEBY NIE BYŁO ZA
  • Odpowiedz
@bahanadala: Maciek gra na najtrudniejszym "Droga ku Zagładzie" tak jak i ja, nie wiem czyj to pomysł, bo podczas strimu padał wielokrotnie, sprawdzał go Maciuś, tak samo sprawdziłem i ja, nie działał.
  • Odpowiedz