Wpis z mikrobloga

Ale mnie #feels jebło od wczoraj.
Byłem wczoraj na zakupach, szukać czegoś dla córki.
I ujrzałem Ją, jak się okazało - pracuje w sieciówce odzieżowej.
13 lat, 13 lat temu baaardzo mocno chciałem coś stworzyć z tą kobietą.
Po kilku próbach nic z tego nie wyszło.

Wczoraj ją zobaczyłem, i kurde, Mireczki.
Nadal 10/10.
#oswiadczenie
apaczacz - Ale mnie #feels jebło od wczoraj.
Byłem wczoraj na zakupach, szukać czego...

źródło: comment_B7WhPonnbtv8gLQzWrLoMVJVndS7DnOA.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@apaczacz: 10/10 to ona ma w twoich fantazjach. K---a ludzie skończcie. Jak tutaj czytam to u was w miastach i wsiach są same wybiegi modelek... trochę obiektywizmu, nie wiem kogo chcecie oszukać
  • Odpowiedz
@apaczacz: Moim zdaniem zawsze żona powinna być na pierwszym miejscu. Do miłości i reszty rzeczy. Jakby złapały cie feelsy na chwilę, że o kochałem się w niej kiedyś, ale ciebie złapało mocno :P Mój ojciec miał to samo, po 6 latach go jakaś rzuciła i wystarczyło, że była w pobliżu i już nic się dla niego nie liczyło, żadna żona i dzieci ;p
  • Odpowiedz
@apaczacz: bardzo nie chciałabym być na miejscu Twojej partnerki i zarazem matki Twojego dziecka, skoro myślisz o swojej nawet nie byłej, tylko niedoszłej dziewczynie... przypadkiem nie idealizuj tej de facto obcej Ci kobiety i nie pielęgnuj w sobie fascynacji nią, a zamiast tego ciesz się tym, co masz i doceniaj to, pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 1
@brak: ale ja ciesze sie tym co mam i nie chce zadnej zmiany. Zdecydowanie zbyt wiele rzeczy mireczki dopisuja do mojego wpisu. A to ze przypomniala mi sie jakas osoba - nie widze w tym nic zlego. Nic zlego nie zrobilem, sam z siebie nie dazylem do tego. Pare rzeczy i sytuacji sie przypomnialo i tyle w tym temacie. Nie fantazjuje o nikim, nie idealizuje bylego obiektu sympatii, bo prawda
  • Odpowiedz
@chwila: On rozumie ład w jakim się znajduje, ale nad takimi uczuciami nie ma kontroli, a raczej nad pojawianiem się ich. Odpowiedzialność musi iść swoją drogą i wiadomo, że nie rzuci wszystkiego w p---u.
  • Odpowiedz