Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie.

Postanowiłem Dzisiaj oddać smartfon Samsung Galaxy Ace 2. Wczoraj dostałem z T-Mobile nowy (Sony Xperia E4G), a jako, że ten telefon dobrze mi służył postanowiłem oddać go komuś, kto akurat zaczyna przygodę z Androidem.

Koszty przesyłki pokrywam Ja. Nie jestem rozpieszczonym bachorem, żeby rzucać telefonami o ścianę lub ciągnąć go po asfalcie. Telefon był używany, ale dbałem o Niego jak mogłem. Ma On jedynie trochę uszorowane boki metalowej obwódki, mikroskopijną ryskę na ekranie i obszorowaną tylną klapkę. Ale jest w pełni sprawny i gotowy do użytku.

W zamian chciałbym tylko usłyszeć małe "Dziękuję" od Zwycięzcy.

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zaplusować ten wpis. Zielone osóbki też mogą brać udział, aczkolwiek jeśli zobaczę, że twoje konto zostało utworzone 3 dni temu (W momencie losowania), to zastrzegam sobie prawo do ponownego losowania. Szczęśliwca wylosuję w Środę, 27.05.2015r. o godzinie 18:00.

Jeżeli macie pytania, to proszę je zadawać w komentarzu. Dziękuję bardzo.

Dodatkowe zdjęcia:
> Tutaj <

Dziękuję bardzo za przeczytanie mojego wpisu.

#rozdajo
#zadarmo
#android
Marcinox - Witam serdecznie.

Postanowiłem Dzisiaj oddać smartfon Samsung Galaxy Ac...

źródło: comment_hS7qrrsJINUBLXlYHddLrUuBycGBhPjt.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcinox: Moja dziewczyna też oddała telefon niedawno w autobusie. I karty debetowe, i dowód. Różnica tylko taka, że koleś sie nie uśmiechnął. A jak sobie bilety kupował zbliżeniowo w biletomatach, to nawet dziękuję nie powiedział i ponad 50 minusów na konto nabił. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@fiskkr: poprawie Cię bo mam ace2. Procesor można podkręcić do 1200mhz (stabilnych), najnowszy custom kernel daje do użytku ~640mb ramu. W dodatku można sformatowac /system /data /cache pod f2fs, co daje ok 8% przyrostu wydajności na operacji na pamięci wewnętrznej. Nie mniej jednak ten telefon jest średni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marcinox: moj ace 2, ktorego dostalam w spadku po mezu, jakis czas temu zaliczyl plaski upadek podczas spaceru z dzieckiem(nie ma to jak pospiech i damska, przepastna torba ;) ) i obecnie smigam na nim z zajebista pajeczyna na calym ekranie, poki co dotyk dziala. Gdyby nie folia ochronna to rozsypalby sie od razu. Ace to mocny zawodnik :D
  • Odpowiedz
poprawie Cię bo mam ace2. Procesor można podkręcić do 1200mhz (stabilnych),


@sharkslayer: nie ;) powyżej 1000 to jest już OC i na niektórych słabszych sztukach będzie freezował. Wtedy często trzeba bawić się w zmianę napięcia. "Podkręcanie" do 1000 de facto jeszcze nie jest podkręcaniem, bo taką częstotliwość ma fabrycznie ten procesor, tylko samsung go zablokował na 800, żeby nie konkurował z droższymi modelami.
  • Odpowiedz
@fiskkr: wiem o tym, ten procek novathor u8500 był też montowany w galaxy s3 mini i kilku soniakach. U mnie chodzi bardzo dobrze na 1200, tylko się grzeje. Wiem że można również podkręcić ram, ale nie robiłem tego z powodu przesiadki na note2. Może wrócę do tego telefonu żeby mieć jakiś sprzet do biegania
  • Odpowiedz
@Marcinox: moja siostra byłaby zadowolona, bo mi narzeka , ze nie ma przedniej kamerki i na jej samsungu mini 2 po aktualizacji juz snap przestał działać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz