Wpis z mikrobloga

Moja przygoda z zaginioną paczką dobiegła końca. W skrócie: moja mama wysłała paczkę z USA 20 stycznia, paczka powinna dojść na początku lutego ale nie dotarła więc moja mama przez 1,5 miesiąca próbowała się dowiedzieć co się z nią stało. W niedzielę dowiedziała się, że paczka została dostarczona 31 stycznia do pana X przez kuriera Y. Więc zadzwoniłam do kuriera, jego żona obiecała że w czwartek kurier do nas dotrze i paczkę odzyska. No i gdy traciłam nadzieję, kurier faktycznie pojawił się w moich drzwiach z paczką a sąsiedzi, u których paczka wylądowała twierdzili, że nas nie zastali :] Przez 1,5 #!$%@? miesiąca nas nie zastali :]

Głównie zawiniła centrala Polameru, która przez 1,5 mies nie potrafiła ustalić gdzie jest paczka -.- Nie cierpię tej firmy i w ogóle omijajcie ją szerokim łukiem. #usa #polamer
  • 38
  • Odpowiedz
@Aberworthy: Nie wiedząc co dzieje się z paczką, czy zaginęła w samolocie/magazynie/ktoś ja ukradł, miała ot tak chodzić po sąsiadach i pytać się czy nie widzieli paczki? No proszę Cię...
  • Odpowiedz
@kicioch: nie skomentuje tego...

@trueno2: czytaj dokładnie, wiedziała od paru tygodni że paczka została u sąsiada. Nawet wiedziała u którego.

@stemm: co w związku z tym? Dla mnie to aspołeczne zachowanie, wie że paczkę ma sąsiad a nawet nie spyta / podejdzie do niego. Teraz jest modna roszczeniowość i dochodzenie swoich praw choćby miało to zająć miesiące. Takie wychowanie.
  • Odpowiedz
@Aberworthy: Ano, faktycznie. W takim razie rowniez dla samego siebie i checi zdobycia tej paczki i spojrzenia w oczy sasiadowi, ktory mi jej nie przekazal, zapukalbym do jego drzwi.
  • Odpowiedz
@winnux: zgubić zgubiła, w jej przypadku wylądawała u człowieka który dostać jej nie powinien. Ale miała trop żeby ją odzyskać zamiast wszczynać awantury na międzynarodowej arenie (mama robiąca wjazd do zagranicznej spółki i jej biur, plz...)
  • Odpowiedz
@kicioch: Musze przyznac, ze jestes bardzo spokojną dziewczynką :) musze na taka trafić w przyszłości :) bo ja na Twoim miejscu troszke bym nawtykal sasiadowi za takie zachowanie.
  • Odpowiedz
@trueno2: O tym że paczkę ma niejaki Andrzej R. (nie mam pojęcia kto to) dowiedziałam się 4 dni temu, nie parę tygodni temu.

@Aberworthy: Pewnie, bo zapukanie do nich i nawrzucanie im #!$%@? wie czego, byłoby takie dorosłe ;) Poza tym naucz się czytać bo wychodzisz na idiotę teraz.
  • Odpowiedz