Wpis z mikrobloga

@tomkkoo: szukal ofert lastminute, albo jakichs kombinowanych wakacji z portali - turcja, malta, tunezja, egipt czy grecja. Za 600zl dorwiesz lot+ nocleg, ale pewnie dopiero na wrzesien
@tomkkoo: wakacyjni piraci, lastminuter, loter,mleczne podroze, boomfly, samolotem taniej, holiday guru, azair, ew. ręczne szukanie czarterów za ~300zł/osoba na stronach tui lub rainbowstour i do tego potem szukanie okazji na chociazby booking czy innych portalach np. niemieckich noclegu. Tylko generalnie tanie wakacje = wakacje w 2 osoby. Za pokoj zaplacisz tyle samo, czy bedziesz rezerwowal jedynke, czy dwojke najczesciej.
@tomkkoo: @SiDi: faktycznie zapomnialem dodac fly4free - chociaz od pewnego czasu przerzucili sie na publikowanie pojedynczych biletow dla atencji i nabijania reklam co mnie strasznie #!$%@?, a przez co ciezko kupic cos fajnego.
@tomkkoo: lol, nie. Nie wysiedzialbym na dupie w jednym miejscu 15 dni, moze max 3-4 dni. Chcemy z #rozowypasek poszwedac z plecakiem po calym kraju (ja chce koniecznie na lodowiec w okolicach Kazbegu, bo na sam Kazbeg szkoda mi zdrowia). Na bieżąco będziemy szukać. Jeśli coś będę rezerwował, to pewnie tylko pierwszy/ostatni nocleg.