Wpis z mikrobloga

@Farrahan: TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@Farrahan: A czy ja wykopuje kazdy? Nigdy nie wykopalem Maxa (nie wiem, czy choc jeden ogladalem) Watpie, bym wykopal cos Cejrowskiego. A Michalkiewicza nie wszystko wykopuje. Pytanie, czemu az wzywacie na mikro do zakopywanoa wszystkiego Michalkiewicza? Oczywiscie to wykopujacy sa zli, a etatowi zakopywacze z tagiem neuropy dbaja tylko o dobro infprmacji na wykopie. Przestan pisac glupoty :-)
W USA mowiono to samo odnosnie Mafii. Wasze zalosne manipulacje niewiele sie od tego roznia. Obojetnie czy dana grupa jest z 'prawa', z 'centrum' czy z 'lewa'. Wszyscy, byc moze nie liczac kretow, zaslugejecie na potepienie. Zachcialo sie Wam bojowarstwa/klakieryzmu itp.
@Yahoo_: Na cale szczescie nie przepadalem za pilka nozna. Owszem, zdarzylo mi sie okazjonalnie obejrzec jakis wazny mecz, ale nadal nie uwazam tego za sport warty uwagi. Nie znosze powszechnych manipulacji, a nieuczciwe wyniki spotkan mozna do tego zaliczyc. Samo to, ze tzw. 'beton' broni sie jak tylko moze przed nowinkami technicznymi , ktore moglyby zmiejszec skale naduzyc, o czyms swiadczy.Tak wiec, dziekuje, ale nie skorzystam.
@fir3fly: Przeciez pisalem juz, ze nie toleruje manipulacji z kazdej politycznej strony. Jesli Cie to pocieszy, to pare godzin temu rozwazalem wybranie jakiegos tagu ze slowem 'lewica' . Obilo mi sie o uszy, ze tutejsza 'prawica' jest znacznie wieksza niz Wasza skromna neuropa, ale to na tych drugich czesciej trafiam.. Trudno byc wiecznie slepcem jesli widzi sie kolejne znalezisko gdzie te same nicki zakopuja. Poniewaz swiat nie jest czarnobialy to nawet