Wpis z mikrobloga

Wiem, że wszyscy mają to gdzieś teraz, bo zaraz wstępne wyniki wyborów, ale ukazał się cabview #pendolino z trasy Katowice-Warszawa autorstwa Krzysztofa Waszkiewicza, więc cały szczegółowo opisany :) Cały pierwszy i na razie jedyny odcinek na 200 km/h (z kilkoma zwolnieniami) zaczyna się za Zawierciem, a kończy w Olszamowicach. Zwracam uwagi na surowy czas jazdy wynoszący 2h 10 mim.

Znalezisko niemoje: http://www.wykop.pl/link/2564703/cabview-ed250-pendolino-katowice-cmk-warszawa-centralna-200km-h/

EDIT: W związku z tym, że cisza wyborcza jest przedłużona, zachęcam do oglądnięcia filmiku, mnie cabview z pociągów hipnotyzują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety jest bez dźwięku, jak ktoś ma jakąś fajną nutę pod to, to może zarzucić.

#mikroreklama #pkp #intercity #kolej #pociagi #niemoje
kakaowymistrz - Wiem, że wszyscy mają to gdzieś teraz, bo zaraz wstępne wyniki wyboró...
  • 7
  • Odpowiedz
Niestety nie jestem w stanie tego oglądać. W życiu widziałem chyba milion filmów z kabin (wyświetlam na tv jak na trenażerze ćwiczę) i wszystkie mają dźwięk, a u nas jakaś tajemnice narodowe są w pociągach wyjawiane? Germański najeźdźca tory nam ukradnie, bo usłyszy komunikaty w kabinie? Cóż dalej będę jeździł w TGV po Holandii :-)
  • Odpowiedz