Wpis z mikrobloga

#wiedzmin #wiedzmin3 #trp

ehh... to uczucie, gdy widzisz, że Geralt to samiec beta w pancerzu... Yennefer to mała, dożarta zdzira, którą obchodzi tylko władza i moc, a ten lata na każde jej skinienie ("bo tu o miłość chodzi)" i jeszcze tylko brakuje żeby wyjechał z bólem istnienia...

Naprawdę wiesiek zaczyna mnie irytować, bo zamiast być przykładem człowieka niezłomnego, to się rozczula nad każdą swoją decyzją, zamiast robić wszystko wg logiki jak na mężczyznę przystało.

Świat nie potrzebuje bohaterów, tylko zawodowca, a Geralt jeszcze musi dorosnąć, bo jest na etapie kogoś, kto dopiero się budzi do życia. Dramat...

Tyle dobrze, że wymagania sprzętowe są znacznie zawyżone. Ja gram na wysokich i chodzi płynnie bez zacięć, a mam kartę graf. za 350zł i procka za 400zł, a ram DDR 2.

P.S. Niedawno widziałem film "American Sniper" i jeśli Chris Kyle faktycznie był taki dziwny, to już w ogóle ręce opadają. "Gdzie ci mężczyźni?".
  • 9
@raiz: Proszę bardzo oto specka:

Asus M4A78 PRO (socket AM2+, ale mojego procka obsługuje tylko wersja z odpowiednią PCB)

AMD Phenom II X4 965 podkręcony na 4Ghz (dobre chłodzenie polskiej firmy AB, czy AAB, coś takiego; mnożnik na 20 i tylko 1,475V, nic więcej nie robiłem, a stabilność wzorowa. Nie tykać HT, ew. NB na 1,2V gdyby był spadek stabilności.)

XFX Radeon 7770 Podkręcony do 1100Mhz na rdzeniu i 1200Mhz na
@EugeniuszGeniusz: wiem, że wiesiek był taki w książce, ale tu w grze jest już trochę starszy i nie powinien się zachowywać jak zagubiony 18 latek, który jeszcze nie odkrył, że nie ma co idealizować gupiej baby, tylko ruchać Triss i nie dziwić się, że mali ludzie boją się kozaka z dwoma mieczami i kocimi oczami. Strasznie małosprytny pod względem społecznym jest i mógłby w końcu się ogarnąć.