Wpis z mikrobloga

@repostuje: ty sie ciesz że sie nie urodziłeś jako hasan albo abdul, wtedy byś podczas miesiąca ramadanu latał za kozą o suchym pysku aż do zachodu słońca. Ani jeść, ani pić, ani palić, ani dupczyć i tak przez bity miesiąc. nie dziwie się że oni nie mają poczucia humoru.
  • Odpowiedz
@Greg36: "A to wszystko z miłosierdzia boga który nas kocha ʕʔ ʕʔ ʕʔ"

Dlatego warto troche wiecej zagłębić sie w prawdy wiary i doedukowac sie. Bo pozniej ma sie takie przeświadczenie ze Jak zachowujesz sie zle to idziesz do piekła a jak dobrze to do nieba.
Jezus umarł juz za Twoje grzechy wlasnie po to, zebys nie
  • Odpowiedz
warto troche wiecej zagłębić sie w prawdy wiary i doedukowac sie


@mieszox: Ale poco skoro mam to w dupie? To nie była wypowiedź nadająca się pod mertytoryczną dyskusję odpieraną faktami i poglądami, wypowiadam się po ignorancku bo wyznaję mamtowdupizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DawajMario: tak, mówię o nich. Nie każdy z nich przestrzega ramadanu, więc nie opowiadaj bzdur. To tak jak u nas, jakaś banda pajaców broni krzyża, tak samo tam, zjeby tego samego pokroju odcinają głowy.
  • Odpowiedz
@yeloneck: ja #!$%@?, wyluzuj człowieku bo będziesz miał #!$%@? cały tydzień, pierwszy post był w żartobliwej formie a Ty się spiąłeś jakbym organizował wyprawę krzyżową na ciapatych.
  • Odpowiedz
@yeloneck: ale mnie w ogóle nie chodziło o to czy wszyscy czy nie wszyscy tylko w żartobliwy sposób porównałem "wymagania" świąt innej religii, już nie wspominając o tym że to jest dzień wolny USTAWOWO i to ustawa jest tu egzekutorem przestrzegania tego święta od strony handlowej. Większość skumała ironię a Ty widzę drążysz jak górnik przodowy.
  • Odpowiedz