Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło to nawet ja nie...
Czyżby dostawca po 3 latach zrobił mnie w #!$%@?? Mała przestroga dla wszystkich.
Przedwczoraj po 3 tygodniowej przerwie spaliłem lufke i się upaliłem. Trochę dziwne no ale w końcu detox był.
Wczoraj o 22:45 spaliłem lola w którym było około 0,8g. Strasznie gryzący w gardło dym i dziwny, inny niż zawsze smak.
Jakieś 3 minuty po spaleniu zaczęła mi #!$%@? #!$%@?ć pikawa, było mi w #!$%@? gorąco. Później doszło drżenie mięśni na chyba całym ciele, już nie pamiętam.
Pomyślałem, że może cukier mi spadł bo kilka razy mi się to zdarzyło. Zjadłem 3 paski czekolady i więcej nie byłem w stanie, tak byłem słaby. Praktycznie nie mogłem się ruszać. Stwierdziłem, że się położę, ale przed tym pójdę do łazienki.
Jak wstałem dostałem ostrych zawrotów głowy i czułem jak krew uderza do mózgu.
Z trudem doszedłem i zrobiłem co miałem zrobić i w między czasie dostrzegłem, że mam lekkie (w porównaniu do 4-HO-MET) OEV'y. Cały spocony położyłem się do łóżka, cały czas mając takie objawy jak wcześniej + czułem jak mocno i szybko #!$%@? mi tętnica skroniowa. Czułem mrowienie na całym ciele.
Chciałem zasnąć ale wiadomo, w takim stanie nie da rady i wtedy zaczęło się... zacząłem mieć różne myśli których już potem nie mogłem opanować. Starałem jakoś się uspokoić ale nie dało rady.
Wrzuciłem o 23:05 10mg zolpidemu na uspokokenie i zaśnięcie.
Miałem CEV'y, raz mocniejsze raz słabsze.
Serce dalej waliło jak dzwon, z tym że co parę minut wracało na chwilę do normy.
W głowie paranoja nie do zatrzymania. O 23:40 dalej nie czułem działania leku (oprócz zaburzenia pamięci), a zawsze działał w 15-20 minut.
Dolegliwości fizyczne puściły dopiero po północy, psychiczne na szczęście udało mi się uspokoić wcześniej.
Co to mogło być? Jakaś maczanka na bazie fake hashu? Pierwszy raz z takim czymś się spotkałem.
Od momentu obudzenia boli mnie głowa.


#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 38
@Alkonauta: kurde miałem tak 2 razy. Od tego czasu powiedziałem sobie że nigdy więcej Marysi ani innego gówna. Myślałem że wykituje. Łeb #!$%@?ł, na całym ciele dreszcze i dziwne myśli że to już koniec. Nie polecam. Od tego czasu tylko alko i nic więcej nie tykam.
@aptudeskaj: Tylko ja przez jakieś pierwsze 20 minut nie miałem żadnego ataku paniki ani żadnych schiz. Nie wkręciłem sobie tego co się ze mną działo.
@DirtyS Ja alko w ogóle nie piję, także pozostaje mi albo zmienić dostawcę albo nie palić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alkonauta: BEKA Z TYPOW CO NIE OGARNIAJA FAZY A POTEM #!$%@? ZE MACZANE GOWNO, KOLEGO TAK DZIALA ZIOLO JAK NAJPIERW SIE UJARALES JEDNA FIFKA TO PO #!$%@? POTEM SPALILES 0.8? NASTEPNYM RAZEM PAL POWOLI I MNIEJ. SYNTETYKI DZIALAJA KROCEJ, 10 MOZE 20 MINUT, NIE WIEM. NIERAZ MIALEM TAKIE KRZYWE FAZY ALE TO NIE ZNACZY OD RAZU ZE JAKAS CHEMIA, PO PROSTU DOBRE ZIOLO + DETOX DAJE TAKIE EFEKTY
@Piotszak: Nie raz po miesięcznym detoksie spalałem 1g na raz. I pisałem, że cumpel który palił ten sort co ja miał podobnie, nie robił detoxu. I nie musisz mi mówić, jak działa zioło bo już trochę tego przepaliłem w swoim życiu.
@Alkonauta: NO ALE JAK SIE UJARALES JEDNA FIFKA TO PO CO POTEM SPALALES 0.8? PROSTE ZE #!$%@? MOCNIEJ. SYNTETYKI DZIALAJA KROCEJ I SZYBCIEJ TZN LEDWO ZDARZYSZ WYPUSCIC CHMURE A JUZ MASZ #!$%@?. TRAFILES NA DOBRE ZIOLO. MASZ JESZCZE TE TOPY? OBEJRZYJ JE, POSMAKUJ ITP. JA JARAM DUZO I DLUGO A NIERAZ ZDARZA SIE TRAFIC NA JAKIEGOS MOCARZA I MAM PODOBNE OBJAWY JAK TY. NIE ZAWSZE TAKA FAZA OZNACZA ZE JARASZ JAKIES
@Piotszak: Zawsze tak palę po przerwach i nigdy tak nie miałem. Wiem jak to wygląda jak faza przerasta bo miałem schizy po pierwszym paleniu i kilka razy jak przesadziłem. To całkiem inaczej wyglądało. Ja nie będę testować ale ziomki może tak. Zawołam jak się dowiem.
Faza po syntetykach 10-20 minut? Na trip raportach inaczej pisali jak kiedyś dawno czytałem.
@Alkonauta: TEZ OSTATNIO PATRZYLEM NA TRIP REPORTA Z JAKIEGOS SYNTETYKA TO GOSC PISAL ZE WSZYSTKO TRWALO OK. 20 MINUT A POTEM NAGLE W CIAGU CHWILI ZESZLO. NIE WIEM SKORO PISZESZ MASZ DOSWIADCZENIE W JARANIU TO MOZE I MASZ RACJE ZE PAKIET Z BONUSEM JAKIMS. JA NIGDY NIE TRAFILEM NA COS TAKIEGO A NIE RAZ FAZA PRZEROSLA I TEZ MIALEM DRZENIE MIESNI, KLOPOTY Z SERCEM ITP.
@Alkonauta: DOPIERO POCZYTALEM CO TO SA TE OEVY I CEVY TO FAKTYCZNIE DZIWNE PRZY ZIELSKU. MOZE MASZ RACJE ZE BONUS BYL. CHOCIAZ Z DRUGIEJ STRONY SYTE WIADRO POTRAFI LADNIE POROBIC, MUSIALBYM CHYBA SAM TEGO SKOSZTOWAC ZEBY POWIEDZIEC CO TO JEST. ALE NIE RYZYKUJ BO LEPIEJ NIE ZAJARAC NIZ JARAC JAK MASZ WATPLIWOSCI
@Piotszak: nie mam wątpliwości co do tego, że to jakieś chemiczne gówno. Cumpel zaraz po tym jak napisałem poszedł spać tak go zmieliło. Powiedział, że już nie pali - ciekawe na jak długo.