Wpis z mikrobloga

@Wraniak: tylko, ze woda utleniona po otwarciu butelki traci niemalze od razu swoje wlasciwosci i staje sie bezuzyteczna a przemywanie nia ran jest #!$%@?, zaden lekarz tego nie robi i to wiejski wymysl

@karolburza: Na pewno wyrwales calego? Obserwuj czy ci sie nie pojawi rumien a jesli tak to jak najszybciej udaj sie do lekarza (albo jak bedziesz mial goraczke to zwroc na to uwage, bo to moze oznaczac borelioze
  • Odpowiedz
@karolburza: wpisz sobie "rumien" w google grafika i zobaczysz. Nie chodzi o to miejsce gdzie wyrywales bo to od wyrwania bedzie czerwone, chodzi o taki bardziej wyblakly, zaczerwieniony obszar skory, ale borelioze mozna i bez tego dostac ale prawie zawsze na poczatku ma sie goraczke po jakims czasie wiec przez nastepne miesiace o tym pamietaj gdybys nagle dostal
  • Odpowiedz
jak nic nie będziesz robić to borelia pójdzie ci do kości i stawów i otoczy się tkanką kostną tudzież stawową i żaden antybiotyk tego nie ruszy, a po 50stce zaczną cie #!$%@?ć stawy bo borelia będzie wychodzić i niszczyć stawy a że mechanizmy regeneracji nie te same to staniesz się wrakiem człowieka, jak wejdzie borelia do kości i stawów to pół roku antybiotyków a jak teraz uderzysz antybiotykiem to dwa tygodnie i
  • Odpowiedz
@karolburza: Idz na wszelki wypadek. Ja poszedlem kiedys z kleszczem na pogotowie to lekarz zaslonil sie duma i powiedzial ze kleszcza nie bedzie wyrywal, wiec pielegniarka za to sie wziela. Urwala mu dupe potem glowe dlubala penseta xD Na koniec nic nie dostalem poza skierowaniem do jakiegos tam lekarza specjjalisty ktory powiedzial ze nic nie przepisze dopoki nie zrobi sie zaden stan zapalny:)
  • Odpowiedz
@karolburza: Masz go jeszcze? Jak tak to wyślij go na badania, taniej wyjdzie niż badanie Ciebie. Obserwuj reakcje organizmu, a nawet jak nie pojawi się rumień (nie zawsze musi być przy boreliozie) a masz wolne 200 zł to zrób badanie, ale tylko metodą Wester-Blot. Lekarz nawet jak da Ci skierowanie na badanie to na tańsze i gorsze.
Ja w tamtym roku wyciągnęłam zaraz jak się wbił, załaskotało, zaczęłam się drapać a
  • Odpowiedz