Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub
#narkotykizawszespoko
Przez przypadek chyba skasowałem sobie posta, no więc jeszcze raz, tylko krócej:
Palę od 3 lat,częsciej, rzadziej, bez jakiejś większej regularności, ostatnio nie paliłem 3 miesiące. Od roku mam dziwne stany jak się spalę, brak skupienia, "niby" szybsze tętno i bicie serca(sprawdzane przez ratownika medycznego z mojej rodziny, nic takiego naprawde nie ma miejsca, niewielkie podwyższenie, typowe dla mj), nieprzyjemne myśli, nie mogę czytać ani słuchać po prostu muzyki, najbardziej pomaga LoL, któremu poświęcam całkowitą uwagę. Nie wiem co to jest, nie wiem też, jak z tym walczyć. Czo to mirki? :< Dodam, że mam bradykardie zatokową, która nie wpływa znacząco na moje życie(poza zakazem siłowni i ciężkiego wysiłku).
  • 20
@DywanTv: Teraz palę okazjonalnie, ale po prostu lubię tę używkę. Nie przepadam za alkoholem, cięższe dragi mnie nie kręcą. A życie na czysto mi nie pasuje, za dużo się dzieje, żebym mógł na trzeźwo chodzić:P
@ktoosiu: Miałem tak przez jakiś czas, że paląc hodowane znajomych było ok, a "rynkowe" z typowymi objawami dla mnie. A teraz jest tak zawsze. Paliłem wszystko od Ak-47, Critical, Amnesie, po #!$%@?-maczanedomestosem69. Ale najbardziej lubię delikatne, dlatego jak teraz palę coś z osiedla to 2-3 buchy/godzina, bo preferuje delikatny chill od ciężkiego #!$%@?.
@DywanTv: Na rok to nie, ale teraz jak uczyłem się do matur właśnie, to bez żadnych problemów
@silent66: Slucham każdego rodzaju muzyki, od klasycznej po disco polo, nie siedzę w jednym gatunku, więc tak, czasem słucham reggae;P Wydaje mi się, że to nerwica lękowa, objawy pasują idealnie. To jest w mojej głowie, sprawdzałem to właśnie poprzez granie w LoLa, kiedy efekty są niewyczuwalne, jeżeli skupię się na tym całkowicie.
kiedy efekty są niewyczuwalne, jeżeli skupię się na tym całkowicie.


@Bialy_jelen: Ojjj. Może po prostu za dużo na raz. Ja tak też jak mam kompletny nieogar to skupiam się na jednej rzecz na raz :p np. na muzyce albo książce ;P
@Bialy_jelen: Hmmm ja nawet jak nie słucham muzyki podczas bakania to nucę sobie w głowie jakieś teksty. Bo głównie w muzycę skupiam się na tesktach i ich przesłaniu, co autor miał na myśli. Np. takie reggae daje mi tyle przemyśleń, że jest ze mną na 2 godziny spokój, albo jak chcesz ze mną gadać to tylko o tym dla czego istnieje bieda na świecie. A jak słucham instrumentali, to moje myśli
@Bialy_jelen: To takie cool story. Mój kolega kiedyś w #techbaza tak się zjarał, że kazał siostrze dzwonić po karetkę bo mu słabo i umiera. I dali mu glukoze w szpitalu i do domu xD bo strasznie po #wykopjointclub spada cukier, wtedy jest gastro i #!$%@? duzo zeby poziom cukru we krwi doprowadzić do porządku. A on akurat nie #!$%@?ł wtedy :p