Wpis z mikrobloga

Mentalność ludzi jest przerażająca. Wczoraj dziewczyna pytała, czy bym nie pomógł dobrać jej rodzicom laptopa. Mówię, że spoko, niech poczekają tydzień, niech poda kwotę, to się porozglądam po forach i coś sensownego zamówimy.

To #!$%@? nie xD Musi być dzis. Teraz. W tym momencie. Pojechali dzisiaj i kupili jakieś cholera wie co, pewnie w jakimś MediaMark albo innym sklepie. I zapłacili stówę za zainstalowanie LibreOffice'a xD

Jeśli chodzi o to ostatnie, to w sumie nie wiem, czy mam się śmiać, #!$%@?ć, czy podziwiać ziomka ze sklepu...

#niewiemjaktootagowac #januszeelektroniki #cebula #januszebiznesu
  • 11
  • Odpowiedz
@smierc_grubasom: klasyka gatunku. znam to. #!$%@? adhd. teraz wszystko zaraz. bez przyczyny. ale jest jak @bslawek mówi, a szczególnie przy tym typie: potem będzie, że #!$%@? doradziłeś bo x,y,z,cokolwiek... się zepsuł/wolno chodzi/#!$%@? wie co...
  • Odpowiedz
@normanos: Zastanawiam się, z czego to wynika. Nie powodzi im się aż tak, żeby nie szanowali hajsu. Z wiekiem też będę miał #!$%@? na takie sprawy i pójdę do pierwszego lepszego sklepu, kupić pierwsze lepsze cokolwiek?
  • Odpowiedz
@smierc_grubasom: Perswazja reklamy. Po prostu hasła typu "LAPTOP Z PROCESOREM INTEL, AŻ 2 GIGABAJTY PAMIĘCI RAM, SZYBKI DYSK HDD, KUP JUZ DZIS MEDIA MARKT NIE DLA IDIOTÓW" są na tyle trafne w odniesieniu do typowych Grażyn i Januszy, że od razu tacy idą i kupują.
  • Odpowiedz
@smierc_grubasom: Znam to. Moja przyszła teściowa jest taka prędka.
Miałem jej znaleźć telewizor. Minęły ze dwa dni od rozmowy, ta już do domu wraca zadowolona, bo kupiła w Kerfurze, czy uj wie gdzie. Tego, a nie innego wyboru dokonała, bo jakiś inny Janusz kupował, a jak ktoś inny kupował, to pewnie dobry. Finał jest taki, że ma upośledzony telewizor, który ma mniejsze możliwości niż blisko 10-letni Samsung moich rodziców...
Tylko
  • Odpowiedz
@smierc_grubasom: aż się zaczęłam zastanawiać czy nie jesteś moim chłopakiem, ale on ma inny nick i raczej nie ma drugiego konta. Ale moi rodzice są tacy sami. Wszystko ma być teraz, już! Bo jak nie to foch z dupy przez tydzień. Ile już nerwów z chłopakiem straciliśmy przez nich, aż nie do opisania. I żeby jeszcze to były takie poważne problemy jak wybór laptopa! Nieee! U mnie się rozchodzi o
  • Odpowiedz