Wpis z mikrobloga

Przypominam: od 1 czerwca Alior Sync/T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza opłatę za kartę do konta, 6zł/miesiąc, chyba, że wydamy nią minimum 200zł miesięcznie. Jak ktoś nie korzysta z tej karty, to można się ustrzec opłaty na dwa sposoby:
1. Zastrzeżenie karty, można to zrobić online.
2. Wypowiedzenie umowy. Można to zrobić na kilka sposobów: telefonicznie, wirtualny oddział, bankowość internetowa, w oddziale, sklepie T-Mobile, korespondencyjnie.

Polecam tekst: Jak skutecznie zamknąć konto w banku

#banki #sync #aliorsync #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
  • 8
@Lookazz: Jednym to odpowiada innym nie. Jedni mają tylko jedno konto, inni kilka (z różnych powodów). Jest też grupa ludzi, która dostaje wypłatę do ręki, więc kartą płaci bardzo rzadko. Wydawało mi się oczywiste, że ile ludzi tyle historii i potrzeb.
@TheMan: Racja ;) Tak samo jak dla ludzi z #cebuladeals. Nie powiem, sam założyłem konto, bo było za darmo wszystko, ale żebym teraz miał albo rezygnować z konta, albo zastrzec kartę z tytułu 6 PLN miesięcznie? No nie bądźmy śmieszni. Nie ma szans, żebym nie udał kartą tych dwóch stówek, ale nawet jeśli by się tak zdarzyło, to trudno. Jedno piwo mniej ;)
@Lookazz: Ano właśnie, zmiana konta to więcej zachodu niż te 6 zł moim zdaniem, chociaż w moim przypadku 200 zł to samo paliwo do samochodu zabiera. W każdym razie, jak komuś nie pasuje to niech zmieni konto, ale to co dzieje się np. na Facebooku u Aliora to festiwal żenady jest.
@TheMan: no tak, jak ktoś ma auto, to wizyta na stacji i 200 nie ma ;)

ale to co dzieje się np. na Facebooku u Aliora to festiwal żenady jest.

@TheMan to dobrze, że tam nie zaglądam

@typowytypek: za moich czasów, jak się nie pracowało, to konta nie miałem. Ale to inne czasy były.