Wpis z mikrobloga

Tak sobie obserwuje, gdzie pojawia się skrakowany #notefighter i widzę to jako naprawdę niezłą darmową reklamę.
Praktycznie dziennie wrzucany jest na jakiś fanpage z warezami, który ma po po 5-10, a czasami 50k-200k polubień.

Co ciekawe na tym screenie: skrakowana jest DARMOWA WERSJA mojej gry :D krakowali, by przynajmniej pełną wersje bez reklam. hah.

Widać efekty takiego pojawiania się na warezach. Ludzie interesują się grą i ją googlają. Dzięki temu Trailer jutobowy gry ma już ponad 7k wyświetleń: https://www.youtube.com/watch?v=MajvG9xHIow

Koniec gadania. :D Biorę się dalej do pracy nad updatem gry z "practice mode", by każdy mógł sobie zwolnić dany utwór, by łatwiej ćwiczyć.
Bawcie się dobrze. ()

#gry #android #mattzagranico
Pobierz JavaDevMatt - Tak sobie obserwuje, gdzie pojawia się skrakowany #notefighter i widzę ...
źródło: comment_Cuv99LfERlhxUF2JyXZWxPzMWqeIxDsj.jpg
  • 24
@JavaDevMatt: W jaki sposób monetyzujesz? Tylko płatna wersja? Z doświadczenia wiem, że lepiej dać za darmo z reklamami (przynajmniej na Androidzie) i płatną opcję ich usunięcia... Wbrew pozorom na reklamach, przy dużej ilości użytkowników robi się niezły hajs.
@Aerdyn: no shit :D będę z czasem dodawał utwory, ale na razie chcę trochę podstawowych elementów podciągnąć. Ilość contentu w grze potem.
@Pawciosl: myśle nad tym :D
@Elkoss: @Kliko: back btn na ekranie głównym gry
@stanwok: dzięki! :D

Fajnie gdybyś zrobił taką grę jako wersja dla dzieci, bardziej kolorowa i trochę bajkowa.


@macio32155: gier dla dzieci nie planuje. Ma być mrocznie i tajemniczo (