Wpis z mikrobloga

Dobra to udostępniam. W słowie wstępu musze kilka rzeczy napisać. Odtwarzacz UnityWebPlayer ma na pieńku z Chrome nie wiem dlaczego i w ogóle przeczytałem że mają całkiem go zablokować. Dla osób które nie będą mogły załadować wtyczki w chrome musicie wejść na chrome://flags/#enable-npapi i uruchomić tam interfejs NPAPI. Dodatkowym problemem jest to że podczas ładowania gry często wywala błąd "Failed to download data file", szukałem na necie rozwiązania ale nie znalazłem po prostu trzeba odświeżać stronę do oporu aż się załaduje (Czasem i po 20 razy XD)

System logowania i rejestracji jest gotowy 100%, rejestrujcie się, rejestracje trzeba potwierdzić linkiem który idzie na maila, GUI może wydawać się trochę duże ale to dlatego że jest skalowane do wielkości ekranu i musiałem iść na kompromis żeby małe ekrany widziały też coś. Ogólnie to nie da sie robić tam jeszcze nic no ale aktualizuje cały czas wiadomo :D Jak znajdziecie jakieś bugi to piszcie pod tagiem #infiniteuniverse albo do mnie. No nic. Puszczam w świat.

Link do gry
-------------------
Zainteresowanych dalszym rozwojem gry zapraszam do subowania tagu #infiniteuniverse i/lub mojego głównego tagu #wexgames

#unity3d #gamedev
  • 11
@Wextor: Działa i da się strzelać!!

Przydałaby się możliwość przejścia do następnego inputa tabem.

I ten samolocik mi ciągle lata, hmm w sumie to kosmos.
@jigsaw96: być może, jak na razie to jest gównohosting ale jak sie gra będzie miała zamiar rozwijać poprzez granie tam ludzi to kupie dobry

@dieow: klawiszem Z sie hamuje do zera a co to przechodzenia z inputami tabem to ja nie wiem czy to nowe gui to obsługuje w ogole :D
Dla osób które nie będą mogły załadować wtyczki w chrome musicie wejść na chrome://flags/#enable-npapi i uruchomić tam interfejs NPAPI.


@Fakie: Cytuje specjalnie jeszcze raz, przecie napisałem rozwiązanie tego
@Wextor: Rejsetracja? rly???? tab nie działa do przełączania pól, enter nie submituje formularza. Potwierdzenie na maila (btw nie przyszło)??? nie można było zrobić rejestracji przez google account albo fb? Albo tworzyć konto 'tymczasowe' od razu a potem dopiero prosić o podanie maila i innych danych? Mamy rok 2015!! Jestem zły że nie mogłem pograć w Twoją grę!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)