Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby podać mi wymiary marynarki z Mango Outlet w rozmiarze S? Jakiś czas temu zamówiłem rozmiar M, bo taki zawsze noszę, ale marynarka jest strasznie obszerna i rękawy sięgają do połowy dłoni. Przeróbki krawieckie wyniosą mnie więcej niż sama marynarka, dlatego zastanawiam się nad zamówieniem mniejszego rozmiaru.
Liczę na pomoc @UszatyBloger @The-Bigwig
#modameska #ubierajsiezwykopem #klasycznaelegancja
  • 19
  • Odpowiedz
Dzięki za zawołanie, ale niestety w tym nie pomogę, bo nie mam od Mango dosłownie nic. Choć owszem, podobno rozmiary mają spore. Za duża była po dosłownie całości? Obawiasz się, że S-ka będzie zbyt mała w jakimś miejscu, czy dalej za duża?
  • Odpowiedz
@The-Bigwig: Rękawy były za długie i za szerokie. Guziki są odpinane, więc marynarkę trzeba skracać od góry. Niby to fason slim fit, ale jest szeroka za równo w klatce piersiowej jak i w talii. Kołnierz odstaje od karku.
Boje się, że mniejszy rozmiar może być za krótki i mieć za wysoko górny guzik jak ma to miejsce w marynarkach Massimo Dutti. O talie raczej bym się nie obawiał. Reasumując -
  • Odpowiedz
@Michael_Whitey: Dzięki wielkie za podanie wymiarów! Jestem Ci bardzo wdzięczny.
Jutro napisze wymiary M-ki, może komuś się przyda. Niestety w mojej marynarce guziki są odpinane i skracanie od dołu nie wchodzi w gre :)
Mógłbyś jeszcze napisać czy górny guzik jest na wysokości talii, czy leży raczej na mostku jak to w marynarkach Massimo Dutti?
  • Odpowiedz
@aKsamitny_robaczeK: Zauważ że bez względu na to czy M czy S długość i szerokość rękawów jest ta sama. Sam się na to złapałem kupując w zimie u nich płaszcz wełniany. Najpierw M bo taką noszę. Leżała całkiem spoko ale była lekko za luźna plus rękawy to był koszmar-za szerokie i za długie. Zamieniłem więc M na S (w cholerę problemów z tym było bo ich sprawami w PL zajmuje się
  • Odpowiedz