Wpis z mikrobloga

Nie. Po prostu legalność in vitro, czy też aborcji ma bardzo mały, a często i zerowy wpływ na cokolwiek. Rzeczy ważne to takie, które wpływają na sporą część populacji, a zakaz aborcji, czy też in vitro nie dotyczy nawet 1% ludzi.


@michalo94: To nie znasz najnowszych danych: co piąta para ma problemy z zajściem w ciążę. Państwo pomaga rodzicom. Rodzice mają dzieci. Dzieci w przyszłości pracują na Twoją emeryturę. Żyjecie dniem
@gugsio: A ile par twierdzi, że zdecydowałoby się na in vitro? Ile jedzie na wycieczkę do np. Niemiec by tam przeprowadzić zabieg? Żyjemy w czasach w których podróżowanie do sąsiadujących krajów nie stanowi kompletnie żadnego problemu, a jednak jakoś nie słychać o masowych emigracjach w celu płodzenia dzieci.
@janeeyrie: daj im glosowac jak tam chca zobacza jak dobrze im bedzie z pisem i ciaglyym szukaniem jakis wymarzonych parti. Dla mnie tegoroczne wybory beda ostatnie mam dosyc i tyle nie identyfikuje sie z krajem moich przodkow i jego spoleczenstwem. Oddalem glos na Bronka bo uwazam ze jako tako trzyma nas w europie i wyrabia nam nalezna pozycje na kontynencie. Oddam glos na PO bo sukces wybrniecia z kryzysu finansowego bez
@Tutorzyc: krowa rozpłodowa? kochanie, nerwy ponoszą? A jeśli to JEDYNE wyjście? Na Twój kredyt pieniądze nie wzięły się z nikąd. SAMA/SAM na niego zapracowałaś/łeś już wcześniej?
@janeeyrie: Jeszcze nigdy nie dodałem nikogo na #czarnolisto ale chyba autentycznie po prawie 3 latach na Wykopie jestem bardzo blisko dokonania tej czynności z tobą. Potrafię przeczytać poglądy stekelenburg2, przechodzę spokojnie obok trollingu uwodziciela [*] czy innego ZjednoczonyKibel. Nie wiem na czym polega ten fenomen, chyba na tym, że potrafisz coś ładnie napisać (chodzi o sam warsztat) i przyciągasz tym uwagę niektórych, ale potem zaczynasz opowiadać o tym jakich to debili
@chanzo: Zabawne w sumie, że czego bym nie napisała, zaraz wzbudza takie kontrowersje. Wystarczy mieć inne poglądy albo patrzeć z innej perspektywy, a 50 komentarzy zwrotnych gwarantowane. Normalnie cieszyłabym się z takiej atencji, gdyby nie to, że w realu mam jej aż w nadmiarze. Jeśli dodasz mnie na czarną listę, będzie to dla mnie zaiste ogromna kara, tak wielka, że nigdy więcej nie odważę się napisać czegokolwiek niezgodnego z linią polityczną
@janeeyrie:

Zabawne w sumie, że czego bym nie napisała, zaraz wzbudza takie kontrowersje.


Co do tejże dyskusji to podałem kilka argumentów, nie ma sensu ich powtarzać.

Wystarczy mieć inne poglądy albo patrzeć z innej perspektywy


Wystarczy merytoryczny argument, a nie wyzywanie ludzi od niedojrzałych. Wojna i kler to słabsze figury niż Komor na debacie.

Normalnie cieszyłabym się z takiej atencji, gdyby nie to, że w realu mam jej aż w nadmiarze.
@chanzo: Kiedy ja już wszystko wyjaśniłam, nie chcesz przyjąć do wiadomości moich argumentów, więc nie rozumiem po co je powtarzać. Duda jest kandydatem wystawionym przez PiS, a że jest to partia wodzowska, można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że służy on tylko jako marionetka. Podobnie jak niegdyś premier Marcinkiewicz (tyle że Kazio za bardzo podskakiwał i starał się zerwać sznurki, więc długo premierem nie pobył). Zresztą Komorowski tak samo jest zależny od
@gugsio: Kredyt się spłaca, "kochanie"( ͡º ͜ʖ͡º)
A to mama nie mówiła jak in-vitro wygląda? No przyjemny i dobrze wspominany to nie jest, siostra cioteczna po tym miała deprechę. Nie dlatego, że nie wyszło, ale jak sama twierdziła, przez to poniżenie. Poza tym, przypadków nieuleczalnych jest do 15% z tych, którzy są chorzy na niepłodność. Pozostali mogą się wyleczyć (i tak in vitro w tych przypadkach