Wpis z mikrobloga

Przeznaczy więcej pieniędzy z budżetu na Kościół (ilość godziny religii w szkołach z naszych pieniędzy prędzej się zwiększy niż zmniejszy). O legalizacji marihuany możecie zapomnieć, raczej będzie zaostrzenie kar i zwiększenie pod tym względem dyscypliny w szkołach/zakładach pracy etc. Pokłóci się ze wszystkimi dookoła, dobrze będzie, jak nie wypowie wojny Rosji. Powsadza do więzienia wszystkich niewygodnych polityków, pod pozorem "zamachu smoleńskiego" (na zasadzie - jest człowiek, to i paragraf się znajdzie). W
  • Odpowiedz
@janeeyrie: To teraz jeszcze zamiast klasycznie opluwać przeciwnika czym rzygam, podsumuj mi proszę dokonania PBK. Co takiego zrobił prezydent dla zwykłego obywatela jak ja przez 5 lat piastowania najwyższego urzędu w państwie?
No dalej, przekonaj mnie dlaczego mam na niego zagłosować..
  • Odpowiedz
@michalo94:

Jak chcesz aborcję, albo in vitro, to po prostu pojedź za granicę.


Jak chcesz żyć w państwie ograniczającym dysponowanie własnym ciałem, to po prostu przeprowadź się do Iranu...

  • Odpowiedz
@sid03: trzeba być nadzianym, żeby na PBK głosować :<

smutny i z drugiej strony pocieszający był widok jak parę miesięcy temu jakiś naiwny studenciak zbierał podpisy dla bronka na uczelni. biedny godzinę latał a nie zebrał całej strony, mógł od razu iść na wydział prawa :D

przeciętny zjadacz chleba po tych 5 latach prezydentury komora odczuje tylko, że wszystko podrożało, dłużej trzeba pracować i przybyło afer. ja nie widzę żadnego
  • Odpowiedz
@candys: Jak można mieć rozum i godność człowieka by nazwiskiem swojego dziada pradziada i swoim podpisać się pod którymś z tych padalców...
  • Odpowiedz
Ok, co poza faktycznie dziwnymi teoriami o Smoleńsku masz do zarzucenia?


@pawel_tarnobrzeg: No właśnie to go dyskredytuje. W sumie z innej działalności w ciągu ostatnich kilku lat go nie kojarzę, więc nie mogę mieć mu coś innego do zarzucenia. Jeszcze co do uwag mam ujawnienie raportu z prac nad likwidacją WSI ale jako, że służby te były mocno kontrowersyjne nie chciałbym rozwijać tego tematu. Faktem jest, że raport jednak nie
  • Odpowiedz
@Zydomasoneria: Czyli jedna rzecz? Jeden facet na cały kraj poświęca się, rzucając na szalę reputację, dobre imię, po to by przynajmniej starać się wyjaśnić jedno z najtragiczniejszych zdarzeń w historii Polski i to go dyskredytuje?

Procesy o WSI poumarzane. "Nasi agenci podobno byli" - w filmie tak oglądałem więc PODOBNO tak było. Dlaczego napisałem ofiara? Bo grzebie w tym wszystkim. W TW, w WSI, w Smoleńsku (a co by było
  • Odpowiedz
wszystkie życiowe sprawy nie mają znaczenia


@spere: Nie. Po prostu legalność in vitro, czy też aborcji ma bardzo mały, a często i zerowy wpływ na cokolwiek. Rzeczy ważne to takie, które wpływają na sporą część populacji, a zakaz aborcji, czy też in vitro nie dotyczy nawet 1% ludzi.

Rocznik wszystko wyjaśnia.


@janeeyrie: Rocznik w nicku nie jest bez powodu. Pozwala od odsiać ludzi którzy potrafią normalnie dyskutować od
  • Odpowiedz
@candys: ja zagłosuje nie na Pana Dudę tylko przeciwko Prezydentowi Komorowskiemu. Gdyby do drugiej tury dostał się ktoś inny a nie Pan Duda to też bym zagłosował przeciwko Panu Komorowskiemu. Plusem u Dudy jest też to iż chciało mu się zrobić ama na wykopie (pomijam jakość tego ama) i ma sympatycznie wyglądającą córkę ()
  • Odpowiedz
@michalo94: czyli to, że ma wpływ na mniejszą część populacji, czyni temat mniej ważnym? Ta część ma siedzieć cicho, bo ktoś ma lepszy pomysł na to, co im wolno, a co nie, w imię własnego światopoglądu?
Faktycznie rocznik nie dziwi.
  • Odpowiedz
@boryspo: To nie jest przypadkiem definicja? Jeśli coś ma nikły wpływ na populacje, to jest mniej ważne od rzeczy które mają większy wpływ na populacje. Nie mówię, że ta część ma siedzieć cicho, ale jeśli stoi się przed dwoma problemami, to jako pierwszy rozwiązuje się ten ważniejszy, a ich w Polsce jest sporo.

Pochwalisz się swoim wiekiem?
  • Odpowiedz
@michalo94: hahah o jezu, jak kisne z tej @janeeyrie xD Rzucila garscia jakichs gownoargumentow, a kiedy je pieknie zaorales, #!$%@? sie do ortografii. xD Oczywiscie nic nie dotarlo i dalej pojdzie zaglosowac na ludzi notorycznie ja okradajacych, bo mloda, wyzwolona kobieta nie widzi swiata poza bedacym pozywka dla plebsu ideolo-#!$%@? typu "DURR ALE ON NIE CHCE INWITRO!!111!1 DWA LATA!!!111!1", a o ekonomii ostatni raz slyszala w liceum. Instant #
  • Odpowiedz