Wpis z mikrobloga

@womabo podstawowe, mówiłem, że zam pył mam z paczek. (może tylko piro spoko).
tak w ogóle dopiero dzisiaj zacząłem sobie grać magiem na serio i dosyć lekko to idzie, 3 huntardów pod rząd tym rozwaliłem, a bałem się, że kontrola słabo u mnie.
  • Odpowiedz
@vodrok: Pyroblast jest generalnie uważane za średnią kartę (ponad rok temu kiedy kosztowało z 8-9 many (już nie pamiętam dokładnie) to się tego używało). Dziś głównie Freeze Mage, ale i to nie zawsze. Ta karta jest po prostu za wolna. Wiele gier kończy się zanim dojdziesz do 10 many, a nawet jeśli dojdziesz to masz 10 many do wykorzystania i nic innego nie zrobisz. Tak jak piszesz - ta karta
  • Odpowiedz
@sulam_: co polecasz. serio, uczę się tego, karcianki to nowośc dla mnie, przegrałem życie w wowa i gw wcześniej, klanowałem z 6 lat w CoDy mocno, teraz po paru latach wracam do grania.
  • Odpowiedz
polecam ci obejrzeć tą serię, którą prowadzi Trump - znany gracz w Hearthstone. Jest ona już trochę stara i niestety nie dojdziesz już do legendy jak on to zrobił darmowym magiem, ale i tak warto obejrzeć
sulam_ - polecam ci obejrzeć tą serię, którą prowadzi Trump - znany gracz w Hearthsto...
  • Odpowiedz