Wpis z mikrobloga

@terwer358: a gdzie ja twierdzę, że jest najpiękniejsza? Może pora zacząć czytać komentarze, na które się odpisuje, a nie dyskutować z własną chorą wyobraźnią?
I jakie Niemczy czy UK? Po prostu jak na polskie warunki Kinga Duda jest całkiem ładna i tyle, a że nie wiesz, jak wyglądają kobiety w tym kraju, to już nie mój problem.

Pamięć ludzka jest selektywna. Widziałeś parę lasek, najlepiej je zapamiętałeś i nie zdajesz sobie
@Pantokrator: Chyba dawno nie spuszczałeś z kija, wnioskując po agresywnym tonie wypowiedzi. Chyba że masz 15 lat, to rozumiem - dojrzewanie i te sprawy. Nigdzie nie napisałem, że jest brzydka. Uważam, że jest przeciętna i na ulicach największych miast w Polsce możesz spotkać dużo ładniejsze. No ale dla takich wykopkowych przegrywów to jest 10/10
@Spektralny: ojojoj, "spuszczałeś z kija"? Nie ma to jak solidna gimnazjalna riposta, chociaż po twojej poprzedniej wypowiedzi było widać, że stanowi preludium do coming outu jako typowy wykopowy przygłup, więc zaskoczony nie jestem.

I właśnie o to stwierdzenie o przeciętności, piwniczaku, się rozchodzi. Jak ktoś jest bogatszy od 95% społeczeństwa, to nie ma przeciętnych dochodów, jak nazywasz dziewczynę ładniejszą od 95% kobiet w ja jej wieku przeciętną, to już wiadomo, że