Wpis z mikrobloga

Elegancko wczoraj, ból dupy wielkopolski i podlasia że sędziowie gwiżdżą pod Legie (#!$%@? że pare dni temu Paixao na tym samym boisku płakał jakby mu nogi złamało przez co Brzyski dostał czerwo). Nieważne że Legia równie często była krzywdzona w sezonie. Grunt że jest piękny ból dupy i to cieszy - nienawidzimy wszystkich!
Wczoraj 3 punkty, kolejne poniżenie jagi na scenie ultras - ich sektorówka do góry nogami, dodatkowo rewelacyjne oprawy NS - jak zawsze czołówka światowa.
Wczoraj był piękny dzień jedynie żałuję że nie mogłem być:(
Tu wczorajsze oprawy

#sport #legia #bekazlecha #bekazjagielloni
Pobierz majkson - Elegancko wczoraj, ból dupy wielkopolski i podlasia że sędziowie gwiżdżą po...
źródło: comment_uaRok0Xy6S3sufB2R8dhFjpzvm7sFzQm.jpg
  • 16
(#!$%@? że pare dni temu Paixao na tym samym boisku płakał jakby mu nogi złamało przez co Brzyski dostał czerwo).


@majkson: Na tym samym boisku? Legia grała z Jagą we Wrocławiu? Dobrze zorientowany jesteś w naszej piłce widzę. Mówisz o tym meczu w którym Legia zdobyła bramkę po katastrofalnym błędzie sędziego?
@Mleczny_Baki: Tak o tym kiedy Sa faulował a sędzia tego nie widział. Zawsze będą pomyłki po prostu jak jest pomyłka na korzyść L to jest ból dupy w całym kraju

Co do boisk to napisałem wyzej że się pomyliłem i beka ze mnie,wsytd itd nie ma mnie w kraju i nie chodze na mecze na Ł3, stąd glupi błąd. Coś tam się orientuję
Dobrze to podsumowal Stanowski:
"(...) emocje zawsze zwyciężają w starciu z rozumem. Gdyby bowiem decydował rozum, to całe to ujadanie miałoby miejsce kilka dni wcześniej – po meczu we Wrocławiu. To tam w sposób ewidentny arbiter pomógł Legii, poprzez uznanie nieprawidłowego gola. Nie było pola do dyskusji – Sa faulował Celebana i widział to każdy, grę należało przerwać i podyktować rzut wolny dla Śląska.
Z jakiegoś powodu nic się jednak nie wydarzyło.