Wpis z mikrobloga

Jared Leto twierdzi, że jego Joker będzie najlepszy, ale te zdjęcia nie dają nadziei. Wygląda raczej jak jakaś gwiazda nastolatek. Najpierw zmniejszyli Killer Croca, a teraz to. Jeszcze Will Smith jako Deadshot. Coraz bardziej jestem zdania, że to nie może się udać
#batman #film #suicidesquad #dccomics
MorDrakka - Jared Leto twierdzi, że jego Joker będzie najlepszy, ale te zdjęcia nie d...

źródło: comment_hRGfENeL7EI4QavBMARM4GPA7xVxKCRU.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MorDrakka: mi też nie odpowiada nowy wygląd Jokera. Ucieszyłem się gdy okazało się, że to Leto będzie grał Jokera ale każde nowe zdjęcie coraz bardziej mnie martwi ;/
  • Odpowiedz
@MorDrakka: Ja bym poczekał do premiery. Wygląd odbiega od tego widzieliśmy w filmach. Ale Joker to przecież głównie mimika, gra ciałem i kozackie kwestie, tak? ( ͡ ͜ʖ ͡) Leto złym aktorem nie jest i należy mu się kredyt zaufania.

Kiedy premiera?
  • Odpowiedz
@Jutraniema: tylko w filmie Burtona wyjaśnili jego wygląd. W animacjach i komiksach nic na ten temat nie ma, a u Nolana to był tylko makijaż

@Kiedys_Mialem_Fejm: generalnie masz rację, ale ten wygląd nie zachęca, mogliby go zrobić na bardziej wiernego TAS czy komiksom. Premiera 4 sierpnia 2016
  • Odpowiedz
@Jutraniema: to może jednak w jakimś komiksie to pokazali

a z Heathem ciagle mówił o rozcięciu twarzy przez rożne osoby/i siebie samego

Ale na dobrą sprawę nie masz pojęcia czy tak było, czy tylko on opowiadał te historie, aby przestraszyć. Jego historia w Nolanowskim Batmanie nie została ukazana
  • Odpowiedz
@MorDrakka: zobaczymy co to będzie. Wygląda kiepsko ale nie zdziwię się jak będzie to zajebisty Joker. Na Heath Ledgera też wszyscy narzekali, że nie będzie szału i że Jack Nicholson jest jedynym prawdziwym Jokerem, a moim zdaniem to on stworzył najlepszego Jokera, prawdziwego psychola. Leto będzie grał inną odmianę tej postaci, bardziej inteligentną. To dobry ruch, bo zamiast konkurować z pozostałymi dwoma będzie tworzył coś własnego
  • Odpowiedz