Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś szuka krótkich spodenek na lato to mam jeszcze jedną propozycję. Propozycja może też zainteresować wszystkim kupującym właśnie na #dhgate za kupony bo tam również takie spodenki można znaleźć.

Spodenki wedle moje znajomości materiałów autentycznie są bawełniane. Bardzo przyjemne w dotyku - to jest taka grubsza bawełna nie jakieś prześwitujące, cieniutkie "coś". Miałem trochę przebojów z rozmiarem, ciągle mi się zdawało, że za mocno jest opięte na ... rozporku. Zamawiałem więc kolejno wersje M, XL i XXL :-) Dziękuję ci #aliexpress za kupony! :-)

Polecam: link do aukcji

więcej fotek na mojej stronie:


#aliexpress #zakupyzaliexpress
Pobierz R4z3l - Jeśli ktoś szuka krótkich spodenek na lato to mam jeszcze jedną propozycję. P...
źródło: comment_xQQjaV83IICZQOMHu3TQ3vcfN1RwZ7Ag.jpg
  • 12
Cena jest dla mnie akceptowalny nawet gdybym nie kupował na kupony, 40 zł to niezbyt wiele. A skąd kupony pisałem 2 wpisy wyżej. I są to 20/21.
@R4z3l: To drugie to jeszcze jakiś argument, a jakbyś nie miał za free?

Po za tym to są podróby, więc trzeci argument sobie daruj, bo ten model oryginałów jest oczywiście droższy, ale ja nie pisałem o tym modelu, tylko, że za 40 pln można kupić też ciekawe spodenki (nie chce mi się 30 stron allegro przeglądać) i nie czekać tyle na przesyłkę, o to mi chodziło.

Czy po prostu warto tyle
@neoandrew: akurat pierwszy argument był dla mnie najistotniejszy, dla Ciebie taki zakup jest nieracjonalny i ja to szanuje, ale ja mam inne podejście.
Poza tym nie jest dla mnie żadnym problemem czekać na przesyłkę dłużej o tydzień niż na przesyłkę z allegro, zwłaszcza w kontekście ochrony jaką mam na ali, a jakiej nie mam na allegro. A co do pierwszego pytania, gdybym nie miał ich za free to też bym je
akurat pierwszy argument był dla mnie najistotniejszy


@R4z3l: Ale co o za argument, każdy może kupić sobie spodenki, więc nie do końca wiem o co ci chodziło.

I nigdzie nie napisałem, że to jest dla mnie zakup nieracjonalny, po prostu interesowało mnie twoje zdanie na ten temat, bo to jest główny problem zakupu z chin, czas oczekiwania, gdyby zawsze było w kilka dni to nikt nawet by się nie zastanawiał czy