Wpis z mikrobloga

Duda jest na bardzo dobrej pozycji przed II debatą, Komorowski wszystkie' ASY'' z rękawa wykorzystał w pierwszej z czego większość okazała się kłamstwem i pomówieniem. Duda Powinien zacząć debatę od Karolaka, by go zdyskredytować w oczach telewidza. Dyskredytując Karolaka - od razu niszczy wizerunek Prezydenta który umieścił go jako honorowego członka komitetu. #!$%@?ć obu i tu Duda nie powinien się bawić w półśrodki. Najlepiej będzie jak wykuje na blachę tekst :

Panie Prezydencie, Pan Karolak z Pańskiego komitetu kilka dni temu zaszczuł niewinną dziewczynę, dziewczynę która jest winna tylko tego, że jej tata ma odwagę startować na urząd Prezydenta RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.. Nie spodziewałem się czystej gry, ale to był cios poniżej pasa. Bo zaatakował mnie Pan w najgorszy z możliwych sposobów. Przez moją rodzinę. Kiedy kilka dni temu zapytał mnie Pan o kwestionariusz na stronie MamPrawoWiedziec.pl milczałem. Było to pomówienie, uważam, że prawda sama się obroni więc nic nie mówiłem, wierząc, że tak się stanie i tym razem. I teraz również będę milczał, bo odpowiadając na to pytanie musiałbym wciągnąć w to pana córkę która zasiada w zarządzie tego portalu. Musiałbym poruszyć kwestię finansowania jej działalności. Porozmawiajmy na przyjemniejszy temat i teraz #!$%@? CYTATAMI Z KSIĄŻKI NIEBIEZPIECZNE ZWIĄZKI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO PRZEZ CAŁĄ GODZINĘ. WYKUTE NA BLACHĘ TEKSTY. JEDZIE CAŁYMI ROZDZIAŁAMI. NAWET SPIS TREŚCI PRZYTACZA.

No i tyle. Mamy nowego Prezydenta. Czy to #!$%@? takie trudne? #debata2 #wybory #polityka
  • 18
@Niedokonczone_Zdani: Nie wszystkie "ASY" wyciągnął, bo sztab Bronka wymyśli kolejne. Do Twojego wstępu dodałbym zamiast odpowiadać na jakiś kolejny zarzut, wypunktować wszystkie z poprzedniej debaty i nazwać je wprost kłamstwami, na końcu dodając, że te zarzuty które przedstawia w tej chwili, są tak samo prawdziwe jak poprzednie i nie ma sensu się do nich odnosić.

Myślę, że sztab Dudy wie co należy zrobić.
Porozmawiajmy na przyjemniejszy temat i teraz #!$%@? CYTATAMI Z KSIĄŻKI NIEBIEZPIECZNE ZWIĄZKI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO PRZEZ CAŁĄ GODZINĘ. WYKUTE NA BLACHĘ TEKSTY. JEDZIE CAŁYMI ROZDZIAŁAMI. NAWET SPIS TREŚCI PRZYTACZA.


@Niedokonczone_Zdani: Wiem, że wpis nastawiony na plusy i musiał się znaleźć temat WSI żeby mirki łyknęły jak pelikany, ale napiszę to tak czy siak: temat WSI jest tak śliski, że nikt poważny, o zdrowych zmysłach, by go nawet nie roztrząsał. Nie mówiąc już
@shroon: Karolak u Lisa przytoczył słowa z, jak sądził, twittera córki Dudy o tym, że jeżeli jej ojciec wygra to odda Oscara za Idę Amerykanom(bo film o Żydach). Tylko że to nie było prawdziwe konto Kingi Dudy.
@Papercat: No to słyszałem, ale zdaje mi się, że Karolak już parę dni temu był guwnem obrzucon na wykopie i to chyba jeszcze z jakiegoś innego powodu ? On u Lisa jakoś przypadkiem się znalazł czy to jakiś ambasador dobrej PeOwskiej nowiny teraz jest?
#!$%@? CYTATAMI Z KSIĄŻKI NIEBIEZPIECZNE ZWIĄZKI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO PRZEZ CAŁĄ GODZINĘ. WYKUTE NA BLACHĘ TEKSTY. JEDZIE CAŁYMI ROZDZIAŁAMI. NAWET SPIS TREŚCI PRZYTACZA.


@Niedokonczone_Zdani: To nie przejdzie, Duda nie będzie nagle robił z Komorowskiego przestępcy, byłaby to kompletna zmiana tonu i ludzie zaczeliby go uważać za szaleńca. Niestety, ale nie może on raczej tego wykorzystać.