Wpis z mikrobloga

@Skibil: widać chwytają się wszelkich sposobów, aby próbować przekonać growy elektorat. Mam nadzieje, że nikt nie jest na tyle głupi, żeby głosować na prezydenta tylko dlatego, że będzie grał w wiesława
@Skibil: mam nadzieję, że cdpr nie popiera otwarcie Komorowskiego. Chociaż premiera gry została przełożona i dziwnym trafem zazębiła się z kampanią prezydencką.
:P
@Skibil: a ja mam prawo kupować co chcę, dlatego większość korporacji się w takie rzeczy nie miesza i są bezosobowe, robią tylko to co nie zniechęci do siebie żadnej strony (np. akcje charytatywne itp.)
@Janki89: w cipe się włączają. Polska ma mało dobrych produktów, mało hitów jeśli chodzi o rozrywkę, więc to dobrze że rząd i prezydent wspierają to co jest. To tak jakbyśmy mieli gwiazdę pokroju Eltona Johna. Kaczyński by go przyjął mimo że Elton lubi obciągnąć #!$%@?, a Elton by przyszedł mimo że Kaczyński potępia obciąganie #!$%@?. Nie zapominajmy że Obama dostał od Tuska egzemplarz wiedźmina, więc psim obowiązkiem CDP jest się pojawić
@Janki89: dziwi mnie zawsze takie podejście. Chcecie wolny rynek, a macie pretensje, że księgarnie wycofują sobie jakieś książki, a programiści spotykają się z jeszcze obecnym Prezydentem, który chwali ich produkt. Prywatne przedsiębiorstwa, jak dla mnie to mogą nawet wywiesić sobie na budynku hasło ,,żądamy całkowitej prywatyzacji Lasów Państwowych".