Wpis z mikrobloga

Ooo mireczki zdenerwowałem się na #pizzaportal . Zamówiłem z aplikacji mobilnej na Windows Phone pizze, bo aż ssało mnie i wybrałem sobie pizze z własnymi składnikami. Wybrałem, opłaciłem, czekam, przychodzi. Otwieram, a tu pizza z domyślnie zaznaczonymi składnikami, moich nie ma. Na szczęście zrobiłem printscreen ekranu koszyka, bo to nie pierwsza sytuacja i napisałem reklamacje, bo miła Pani na infolinii tak powiedziała. Reklamacje mi do 7 dni rozpatrzą i co mam umrzeć z głodu do tego czasu :\? Teraz nie dość, że głodny to i pozbawiony ulubionej pitcy siedzę smutny i myślę, że będę zmuszony zamówić drugą telefonicznie, bo przyszła z naprawdę ohydnymi składnikami i znowu czekać.
Nie polecam korzystać z appki mobilnej, uważajcie.
#oddajciemipiniondze
  • 4
@Huczek: Pizzeria #!$%@? pewnie a nie portal.Ja wczoraj zamawialem z apki,w komentarzu na koncu zamowienia napisalem ze chcialbym 2 skladniki wymienic na inne i spoko.Przyjechala pizza taka jak chcialem :)
P.S trzeba bylo zjesc co przyjechalo,skoro nie zjadles znaczy nie jestes az taki glodny( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Huczek @tomaszek86: Jak zamawiam normalnie przez PP i zmienię składniki to jest ta zmiana widoczna pod nazwą pizzy. W mobilnej wersji (mobile.pizzaportal.pl z przeglądarki, z aplikacji nie korzystam więc może to inaczej tam działa?) jak wybiorę składniki to nie ma żadnej informacji, tak jakbym nic w pizzy nie zmieniał.