Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3 #pcmasterrace #gry

Nie no, beka ludzie z tym whine o downgrade xD #!$%@? tak to się zagrywają w jakieś Baldury, Gothiki czy inne stare gry, bo przecież "liczy się fabuła". Nagle przy wieśku płacz, lament i rzadka sraka z dupy. No bez przesady ludzie. Grałem już w tyle gier w życiu, że dawno już doszło do mnie, że na grafikę zwracam uwagę przez pierwsze pół godziny. Potem już się napatrzę i mam to w dupie, wtedy liczy się fabuła i gameplay. I wydaje mi się, że większość ma tak samo. Mnie martwi jedynie to, że jeśli faktycznie "downgrade" nastąpił, to gra jest katastrofalnie zoptymalizowana i to będzie faktycznym problemem. Bo jak grafa jest średnia i wymagania niskie, to da się zboleć. Natomiast jak grafa jest średnia a wymagania jak Crysisa 3, to wtedy jest to faktycznie technologiczny crap.
  • 18
@LordOfTheBananas: Tak jakby jakiś developer nie podkolorowywał trailerów i pierwotnych gameplayów... Nie czytałem wcześniejszych wpisów na temat tego czy twierdzili, że taka grafika będzie w rzeczywistości. Natomiast ma sens to co mówią odnośnie pociągnięcia grafiki w dół przez konsole. Przypominam, że GTA V tak właściwie musieli robić 3 razy na każdą platformę (stare konsole, nowe konsole i PC) i kosztowało ich to bardzo dużo zapewne.
Nie czytałem wcześniejszych wpisów na temat tego czy twierdzili, że taka grafika będzie w rzeczywistości.


@Khaine: Tak twierdzili, jeszcze miesiąc temu.

Tak jakby jakiś developer nie podkolorowywał trailerów i pierwotnych gameplayów

To że większość tak robi nie znaczy że nie należy tego piętnować.
@Khaine: dla wiedźmina zrobiłem wyjątek i zamówiłem pre-order. Nie wycofałem go, nadal liczę na świetną zabawę i jestem prawie pewien że ją otrzymam. Natomiast pewne zagrywki nie są w porządku i należy je głośno krytykować. Poza tym CDPR to byli ci dobrzy, a wiadomo, zdzisiek zdradzi żonę to będą tylko plotki, ale jak ksiądz będzie cudzołożyć to zgorszenie będzie na całą wieś
@Khaine:

Przypominam, że GTA V tak właściwie musieli robić 3 razy na każdą platformę (stare konsole, nowe konsole i PC) i kosztowało ich to bardzo dużo zapewne.

Budżet produkcyjny GTA V - $265 mln ˙
Budżet produkcyjny Wiedźmina 3 - PLN 45 mln

Dziękuję. Kto ma jeszcze jakieś pytania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście uważam, że gra z takim rozmachem w takim budżecie jest nie tylko rozrywkowym
@Khaine: Pewnie by powiedzieli, gdyby od początku o tym wiedzieli. A coś mi się nie wydaje - w jakimś wywiadzie (albo przecieku) było o tym, że możliwości nowych konsol ich zaskoczyły in minus.
@Khaine: ale jest już od groma materiałów z PC ultra i wyglądają gorzej nie tylko od trailerów z 2013 i 2014, ale także od "35 min gameplay". Downgrade jest faktem i tyle. CDPRED nie jest już tym fajnym, uczciwym studiem, tylko jednym z wielu oszustów. Powszechność moralnie złego czynu nie sprawia, że jest on mniej zły.
Powyższe nie oznacza, że gra jest brzydka, bo nie jest, jest bardzo ładna. Ale fanboje
@wspolrzednebiegunowe: #!$%@? masz a nie materiały. Materiały będziesz miał gdy gra wyjdzie z patchem Day 1. Do tego momentu nie wiadomo co będzie. A wyglądać gorzej od trailerów będzie na pewno. KAŻDA GRA ZAWSZE wygląda gorzej, bo optymalizuje się na samym końcu. Tak już działa ten biznes.
@wspolrzednebiegunowe: Dawaj te materiały. Bo ja wiem o takich, które Redzi twierdzą, że się nie zgadzają buildy.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=91860

Więc na moje - do premiery nic nie wiemy. Jak był faktyczny downgrade powyżej poziomu normalnego, to twórcy dostaną szambem w pysk. Jak nie, to nie.

Ponadto był gdzieś filmik z ziomkiem, który tłumaczył czemu gry premierowe zawsze wyglądają, wyglądały i będą wyglądać gorzej niż na trailerach. I to nawet nie jest kłamstwo,
@Khaine: https://youtu.be/-pz1pNb6tXM?t=5671
chcesz bez kompresji- ściagnij sobie najnowszy trailer, ten z walką i porównaj z nawet youtubową wersją "35 min gameplay"

Ponadto był gdzieś filmik z ziomkiem


@Khaine: gówno mnie obchodzi jakiś ziomek, mam swój mózg.
I jeśli gość od CDP leci w #!$%@? i mówi, że downgrade jest tylko w stosunku do trailerów z 2013 roku,gdzie mieli jedynie małą część gry bez wiedzy o mocy konsol, a tak naprawdę
@Khaine: 'Gracze' to chyba jedyna grupa społeczna która w przypadku otrzymania produktu niezgodnego z opisem zamiast przynajmniej krytykować bądź domagać się zwrotu woli zamknąć oczy, zatkać uszy i krzyczeć na cały głos, że produkt jest idealny i nawet lepszy niż w reklamie. Do tego oczywiście świadomych konsumentów należy wyśmiewać oraz obrażać. Ja #!$%@?ę, żal mi ciebie i tobie podobnych. Znajdź sobie jakiś cel w życiu bo bronienie koncernów rozrywkowych się do
@czesu: Faktycznie, szkoda czasu na bandę debili, która nawet nie może wstrzymać się do premiery z wydawaniem werdyktów. Jak ktoś ma dodatkowy chromosom i zamówił preordera, to jego sprawa.
@Khaine: Weź się typku ogarnij. Każdy tłumaczy, że nie chodzi o zjazd graficznych, ale o to jak Redzi łgali. Tyle kreowania się na "inną" firmę poszło się solić... Gra pewnie będzie fajna, ale niesmak o kłamstwa pozostanie.