Wpis z mikrobloga

Hit z alledrogo! Siadajcie i trzymajcie się krzeseł.

Sprzedaję na Allegro m.in. power banki. Wczoraj allegro usuneło mi aukcję. Na pytanie o powód usunięcia w odpowiedzi dostałem:

Oferta została usunięta na zgłoszenie oficjalnego przedstawiciela Firmy Power Bank


Chyba trochę kogoś poniosło.
Z tego wynika że usunęli mi aukcję bo w tytule miałem napisane "Power Bank".
Równie dobrze mogę założyć firmę o nazwie "Laptop" i zgłosić do allegro naruszenie praw i usunąć wszystkie aukcje ze słowem "laptop" w tytule.

@allegro_pl - Wy nie jesteście normalni...

#allegro #alledrogo #fucklogic
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo allegro może sobie usuwać co chce i kiedy chce


@pila_mechaniczna: Nie do końca. Allegro powinno się wywiązywać z umowy zawartej z Użytkownikiem (zwracam uwagę, że jest to umowa odpłatna - za wystawianie przedmiotów pobierana jest opłata). Jeżeli regulamin nie daje podstaw do usunięcia aukcji, to nie mają takiego prawa (dokonać wykładni regulaminu może wiążąco wyłącznie sąd). Postanowienia regulaminu (umowy) wiążą obydwie strony, a nie tylko usługobiorcę. Niewykonanie lub niewłaściwe
  • Odpowiedz
@czteropak: po c--j tam handlujesz skoro tak tam źle? przypominam, że oni mogą sobie usuwać co chcą bo to ICH serwis. jak Ci zasady nie pasują to zawsze możesz tam


[]

@pila_mechaniczna: No k---a rzeczywiscie xD
Po c--j narzekali ze ich paluka za prlu, mogli przeciez wyjechac za granice xD
  • Odpowiedz
Po c--j narzekali ze ich paluka za prlu, mogli przeciez wyjechac za granice xD


@Mirabelkowa: rozróżniasz takie dwie rzeczy jak własność państwowa (która nwet nie jest własnością w tym debilnym przykładzie podanym przez ciebie) i własność prywatna? czy może masz proste zwoje na mózgu i takich rzeczy nie rozróżniasz?
  • Odpowiedz
rozróżniasz takie dwie rzeczy jak własność państwowa (która nwet nie jest własnością w tym debilnym przykładzie podanym przez ciebie) i własność prywatna? czy może masz proste zwoje na mózgu i takich rzeczy nie rozróżniasz?


@pila_mechaniczna: Jesli ktos tu ma proste zwoje w mozgu, to jestes to ty. Nie rozumiem, po c--j sie wypowiadasz, skoro nie masz pojecia o swiecie? Co ma tutaj do rzeczy wlasnosc prywatna? To tak jakbys zaplacil
  • Odpowiedz