Wpis z mikrobloga

Hit z alledrogo! Siadajcie i trzymajcie się krzeseł.

Sprzedaję na Allegro m.in. power banki. Wczoraj allegro usuneło mi aukcję. Na pytanie o powód usunięcia w odpowiedzi dostałem:

Oferta została usunięta na zgłoszenie oficjalnego przedstawiciela Firmy Power Bank


Chyba trochę kogoś poniosło.
Z tego wynika że usunęli mi aukcję bo w tytule miałem napisane "Power Bank".
Równie dobrze mogę założyć firmę o nazwie "Laptop" i zgłosić do allegro naruszenie praw i usunąć wszystkie aukcje ze słowem "laptop" w tytule.

@allegro_pl - Wy nie jesteście normalni...

#allegro #alledrogo #fucklogic
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czteropak: tak mi się skojarzyło

SSC postanowił przeprowadzić ankietę wśród celników na temat
łapówkarstwa. Jedno z pytań zadawanych przez komisję brzmiało:
"Ile czasu potrzebujesz aby za łapówki kupić BMW?"
Celnik na polsko- niemieckiej
  • Odpowiedz
@czteropak: Naucz się synu, tak działa konkurencja. Ja kiedyś sprzedawałem 2 komplety nowych opon ( nie jako sklep czy coś ale prywatnie, bo miałem xd ) dałem cene 200zl niższą od najtańszej na allegro, patrze po 2 dniach 'Aukcja usunięta' powód: Aukcja zgłoszona przez firme "Nowe Opony" - sytuacja taka sama...
  • Odpowiedz
Aukcja zgłoszona przez firme "Nowe Opony" - sytuacja taka sama...


@peterx122: Tylko na jakiej podstawie usuwają takie aukcje? Aukcja narusza prawa Firmy Power Bank. Nosz k---a. Nie ma takiej firmy w całym wszechświecie i okolicach.

po c--j tam handlujesz skoro tak tam źle?


@pila_mechaniczna: Bo jest to jedna z dochodowych gałęzi sprzedaży?
  • Odpowiedz
@czteropak: na takiej podstawie, ze jakbys siedzial w siedzibie allegro, była godzina 9:15 rano, w-----------ś sasanki z czekoladą popijając kawe i przeglądając mirko, a w dodatku na nogach miałbyś góralskie kapcie I JAKIMS TRAFEM otrzymujesz zgłoszenia od 15 sprzedających ze jakas tam aukcja z powerbankami narusza regulamin to nawet nie czytając kliknąłbys USUŃ i wróciłbyś do przeglądania mirko xd

Im sie po prostu nie chce sprawdzać, weryfikować itp. Mają naście
  • Odpowiedz