Wpis z mikrobloga

#wybory #wyboryprezydenckie2015

Uff uspokoiliście mnie wykopki, co 2 znalezisko to jazda po Komorowskim, czyli jesteście pewni że przegra, miło to słyszeć. Czyli mogę powiedzieć znajomym głosującym na Dudę, że nie muszą nawet iść głosować?
  • 9
  • Odpowiedz
@rbk17:
ciesz się, że twój kandydat jest taki super popularny na twoim ulubionym portalu, myśl, że wreszcie rozwali system 40 mln kraju -- szoknij i niedowierzaj, że od całego społeczeństwa dostał 3 %
  • Odpowiedz
ciesz się, że twój kandydat jest taki super popularny na twoim ulubionym portalu, myśl, że wreszcie rozwali system 40 mln kraju -- szoknij i niedowierzaj, że od całego społeczeństwa dostał 3 %


@spere: mój dostał 20%
  • Odpowiedz
@rbk17: nie pisałem personalnie o tobie :-) tak odczytałem twoją kpinę (?) z myślenia, że skoro cały wypok zalany anty bulowymi treściami, to na pewno w całym kraju przegra
  • Odpowiedz
@spere:

Jak Komorowski wygra o włos to będzie to wina wykopków, któzy przesadzili z jego szkalowaniem, ale będę miał wtedy z nich bekę. Zrobię listę tych co wrzucali na niego hejterkei artykuły i dopsizę "z podziękowaniami Bronisław Komorowski" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz